0
clear
  • Фрижидер Вода Филтер 9083 Вистински Вода Филтер Замена Кертриџ
  • -20%
  • -20%
Фрижидер Вода Филтер 9083 Вистински Вода Филтер Замена Кертриџ

Фрижидер Вода Филтер 9083 Вистински Вода Филтер Замена Кертриџ

DEN 899.76

Износ
Това е достапна

Kenmore фрижидер вода филтер 9083 одговара : kenmore 9030 - 9020 - 9020 B - 9030 B - 469083 - 46-9083. everydrop производи и препорачува брендови " производи се сите во сопственост и дистрибуиран од страна на Џакузи Corporation.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Алаткатабесплатно инсталација и течењеслободен одговара.Европската TUV, BPAFree, ROHS, ДОФАТ, Австралиската В�

Замена за модели : МОБ RPWFE, WSG4, DWF36, WF277, R3600, MPF15350, OPFG3RF300, RWF1063, RWF3600 A.Maxblue фрижидер вода филтер карактеристики

Тие се светски лидер во дизајн, производство и маркетинг на филтрација производи за сепарација, појасну

Оловослободно : MR9 е тестиран и сертифициран за NSF / ANSI 372 за оловослободна согласност.NSF / ANSI 42 : Тестиран о�

Овој дел е компатибилен со моделите, вклучувајќи;.Ова е Производител на супституција.Дел може да се разл

ОВАА REFRESH ФИЛТЕР Е КОМПАТИБИЛЕН СО ОВИЕ МОДЕЛИ : Samsung DA2900020 B DA2900020 B 04609101000 DA2900019 A DA2900020 A DA2900020 B DA9708006 ABHAFCIN HAFC

Frigidaire : WFCB, WF1 CB, ССФ1, NGRG2000, RF100, RG100, 218710901, Puresource, Puresource PlЗа разлика од општиот брендови, нашиот фрижидер вод

Компатибилни Модели : W10295370, W10295370 A, W10276924, W10291030, WRL767 SIAM, WRS322 FDAB, WRS325 FDAB, WRS526 SIAH, WRS537 SIAB, P4 RFWB, P5 WB2 L, Filter1, PS2378001

???? 【Премиум материјали】 : Ефикасно го Намалува 99% од штетни супстанци.Усвојување на високоодделение ко

Шупливи влакна Мембрана : 0.2 micron големината на порите.Ги отстранува 99.999999% од бактериите, 99.999% од протозои

Please wait...