0
clear
  • Deaowangluo Резервни Гуми Покрие Среќен Camper Приколката на Камион Rv SUV ги Покрива Патните Универзална 14 Инчен
  • -20%
  • -20%
Deaowangluo Резервни Гуми Покрие Среќен Camper Приколката на Камион Rv SUV ги Покрива Патните Универзална 14 Инчен

Deaowangluo Резервни Гуми Покрие Среќен Camper Приколката на Камион Rv SUV ги Покрива Патните Универзална 14

DEN 431.76

Износ
Това е достапна

✅РЕЗЕРВНИ ГУМИ за ЗАШТИТА : Ефикасно да го заштити вашиот резервни гуми на дожд, снег, ветар, прав, сонцето, и било лошо време кога вашите возила во гаража или надвор. ✅АПЛИКАЦИЈА : Универзален и за многу возила.Како што Wrangler, Campers и Камиони.Гуми големини се наведени во подолу за опис. ✅МАТЕРИЈАЛ : Висок квалитет на полиестер, трајни и водоотпорен, избришете-чиста винил со партал, не-нула назад.Преносни може да ја задржи својата форма во различни температури. ✅НЕМА ИНСТРУМЕНТ ТРЕБА ДА се ИНСТАЛИРА : едноставен за инсталација, elasticized назад полите со брз-поврзете жици внатре за брзо и прилагодливи се вклопуваат.Нема алатка е потребно. ✅CUSTOMER SERVICE : Ако не ви се допаѓа овој Резервно Тркало Гуми Покритие за било која причина, ве молиме ги споделите со нас на прво место.Ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашите потреби : наплата или замена.Ве молиме да се увери дека нашата единствена цел е да се направи сте 100% задоволни.Боја : Среќен Camper | Големина : 14 инчи.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Материјал : 100% Полиестер Влакна Висок Квалитет На Материјалите, Таписерии Изработка,Меки И Цврсти, Долг

Не Се Потребни Алатки : Тоа Е Лесно Да Се Инсталира, Да Се Отстранат И Чисти.Големина Водич : Гуми Опфаќа Г

Материјал : 100% Полиестер Влакна.Висок Квалитет На Материјалите, Таписерии Изработка,Меки И Цврсти, Долг

Материјал : Нашите Гуми Опфаќа Се Направени Од Високо Квалитетни Полиестер Влакна, Трајни Водоотпорен М

Моќен Водоотпорен Материјал, Dustproof, И Водоотпорен, Сончање И Антикорозија, што го одржува Обликот Во кој

【Премиум Материјалот】 Нашите Резервни Гуми Поклопецот Се Направени Од Високо Квалитетна Полиестер Вл

Уредни и тесни stiching се зајакне својата издржливост.Со Ненула Мека Подлога.Пакет : 1 Pcs Резервни Гуми Капа

Како Да Се Пресмета Вашите Гуми Дијаметар?Ако Вашиот Гуми Е Напишан Со P215 / 60r16, A=215 B=60 C=16.Гуми Покрие Помо

Материјал Опис : Се Направени Од Полиестер, Еден Двострано Печатење Дизајн.Производ Изградба : Со Најлон

Elasticized задниот панел обезбедува сопственикако се вклопуваат.ве покануваме да поднесе едноставно барањ

ПОВОД : Универзална Модели За Џипови, Приколки, RVs, спортски автомобили, Камиони И Многу Vehicles Fittings Изград

Пакет : 1 Pcs Резервни Гуми Капак.Примена : Особено Погодни За Хонда CRV, Jeep Wrangler, Campers, Тојота CRV RAV4, Suzuki, Ford, Ка

Во врнежлив ден, отпорност на гуми rim од киселите дождови ќе влијае на појавата на возило и да предизвика

100% Кожа.Увезени.Кожа обвивка.Магнетни затворање.Официјално лиценцирани МАК производ.Geniune кожа тенок па

На Маска Ви Помага Да Се Заштитат Од Сонце, Дожд, Кал, И Други Елементи, Мензи Може Да Биде Суспендиран Ил

Материјал : 100% Полиестер Влакна.Висок Квалитет На Материјалите, Таписерии Изработка,Меки И Цврсти, Долг

★ ВИСОКО КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ Нашите Резервни Гуми Поклопецот Се Направени Од Високо Квалитетна Поли

★ Големина : 14 Инчи(дијаметар 6069cm) / 15 Инчи(дијаметар 7075см) / 16 Инчен(дијаметар 7679cm) / 17 Инчи(со дијаметар

Нашите Резервни Гуми Поклопецот Е Направен Од Висок Квалитет На Полиестер Ткаенини.Издржливи, Водоотпо

Оксфорд ткаенина.Направени во САД или Увезуваат.Тока затворање.Се препорачува да се избрише и се чисти

Please wait...