0
clear
  • Бош 0280130085 Сензор На Температура На Воздухот
  • -20%
  • -20%
Бош 0280130085 Сензор На Температура На Воздухот

Бош 0280130085 Сензор На Температура На Воздухот

DEN 459.12

Износ
Това е достапна

Ги исполнува или го надминува ОЕМ спецификации.Произведени од најквалитетни материјали.Ова е Бош мотор програма за управување со компонента.Погледнете Бош како вашиот мотор управување орган.Долго признаваат како индустриски лидер во палење и гориво системи, Бош е квалитет, иновативност и искуство се темел на целата линија на мотор за управување со компоненти.Автомобили се обезбедување на клиенти со безбедноста, возачот помош и удобност карактеристики - заедно со подобрување на моќ, ефикасност и сигурност.Овие автомобилската технологии се вози зголемување на бројот на сензори во секое возило.На компактна класа на возило, не може да биде преку сензори се инсталирани - и бидејќи сензори се истроши, квалитетна замена е потребно.Погледнете Бош за широк спектар на квалитетот на управување на мотор и возило систем сензори.Сите Бош сензори се изградени на истиот Оригинална Опрема (OE) спецификации, како и оние произведени за производители на возила за да се обезбеди соодветна функционалност на системот и реставрација на перформанси на возилото.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Please wait...