0
clear
  • Вакуум Sealer 80Kpa Храна Saver (скрин сејвер Автоматско храна Sealer Машина со Кујна Скала/LCD Дисплеј, Суво/Влажно Храна Режими, Вакуум Воздух Запечатување Систем за Чување на
  • -20%
  • -20%
Вакуум Sealer 80Kpa Храна Saver (скрин сејвер Автоматско храна Sealer Машина со Кујна Скала/LCD Дисплеј, Суво/Влажно Храна Режими, Вакуум Воздух Запечатување Систем за Чување на

Вакуум Sealer 80Kpa Храна Saver (скрин сејвер Автоматско храна Sealer Машина со Кујна Скала/LCD Дисплеј, Суво/Влажно

DEN 2399.76

Износ
Това е достапна

Покрај тоа, овој вакуум sealer машина со дигитални Кујна скала е за подобро готвење, печење, следење доза.Удобен & Уникатен Дизајн : храна sealer дизајнирана со машина, овозможувајќи да се прилагоди за да одговараат на разни големина ролни и намалување на вакуум sealer кеси во посакуваната големина за да се спречи торба-загубено време.Не треба да притиснете го Капакот од себе,уредот ќе се отвора автоматски по пломби вакуум торба .Вакуум sealer машината е дизајнирана дека на врвот капак за да се отвори и затвори автоматски.Sous Врски, За Да Обезбедат Готвење.За најдобри запечатување резултати, ве молиме почекајте 40 секунди меѓу секое запечатување.Комплетен пакет за вашиот нов готвење ера.И неговите "TARE КОПЧЕТО" пресметува на нето-тежина на вашиот состојки со автоматско одземање на тежина на секоја чаша или сад.Сува и Влажна Храна Заптивки.Доколку чантата е влажно тоа ќе биде тешко да се печат цврсто.Бидете сигурни дека торба е сува.Вакуум sealer има мала тело, прекрасен изглед, компактна структура, висока ефикасност и лесно ракување.Оваа храна sealer машина донесе целосно автоматски Авто-заклучување latch дизајниран со контролен центар поставена на горниот панел и мека на допир дигитални копчиња заедно со led индикатор светла.Бидете сигурни дека отворањето на крајот е слободен на храна материјал и брчки.Ве молиме нежно се рашири вреќа рамно пред варењето на храната и да се избегне брчки во печат.Целосно Автоматско Дизајн : Еден допир операција.Вакуум sealer има мала тело, прекрасен изглед, компактна структура, висока ефикасност и лесно ракување.Тоа мора да биде усогласена со кластерот на вакум комората така што нема да се меша со вакуум вшмукување.Четири Запечатување Начини : вакуум sealer машина карактеристики 4 корисни начини : Суво/Влажно, Нормално Вакуум, Мека Вакуум, Печат Само.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

За повеќето апликации, користење на топлински импулс sealer на топлина поставување на 3 е доволно.На греење

Vesatility & Погодност во Кујната : Кога храната е заштитена од воздух и замрзнувач гори, секојдневниот оброк

Комората големина е од 10"W x 11"L x 3.4"H, компактен и елегантен за секое домаќинство кујна.СПОСОБЕН ЗА НАДВОРЕ

Едно копче дизајн заедно со led индикатор светлото ви нудиме паметен уред искуство.Dual Режими ви ги понуди

ГАРАНЦИЈА И за ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ : Оваа храна sealers вакуумско пакување машина беше дизајниран со вграден�

Please wait...