0
clear
  • Адреса Знак, Обичај Персоналните Куќа Броеви за Надвор, Сребро Дрво Позадина, 6x12 Инчи, ' Рѓа Слободни .040 Алуминиум, Бледнеат Отпорни, Направени во САД од страна на Sigo
  • -20%
  • -20%
Адреса Знак, Обичај Персоналните Куќа Броеви за Надвор, Сребро Дрво Позадина, 6x12 Инчи, ' Рѓа Слободни .040 Алуминиум, Бледнеат Отпорни, Направени во САД од страна на Sigo

Адреса Знак, Обичај Персоналните Куќа Броеви за Надвор, Сребро Дрво Позадина, 6x12 Инчи, ' Рѓа Слободни .040

DEN 1867.20

Износ
Това е достапна

✔ ВИСОК КВАЛИТЕТ, ДОЛГОТРАЈНИ - Ние ги користиме само прва класа материјали за производство на нашите знаци.Изработени од 100% рѓа слободни силна алуминиум, и ќе остане добар како нови, дури и по многу години на внатрешна или надворешна употреба.Плус, нашите знаци се направени во САД!. ✔ НЕ БЛЕДНЕЕ - графика и wordings ќе го издржат елементи и нема да исчезнат, без разлика на сонце, дожд, или други екстремни временски услови. ✔ ПРЕД-DRILLED ДУПКИ ЗА ЛЕСНО МОНТИРАЊЕ - Сите од нашата премиум знаци имаат 2 пре-drilled дупки и лесно може да се монтира на секоја површина.Нема потреба за лепило или специјална опрема!. ✔ СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА - имаме внимателно дизајнирани овој знак, со оглед на секој аспект.Овој уникатен големина дава можност за текстот да се издвоите и да биде лесно да се разбере без создавање на агресивна средина!. ✔ ПРОФЕСИОНАЛНИ ГРАФИЧКИ - Идеален за дома & двор се користи и за професионални бизниси, нашите знаци се внимателно дизајнирани да изгледаат елегантни, веродостојни и лесно да се прочита.Големина : 6x12 Алуминиум | Боја : Боја ADD237.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

【ЗАБАВНО ПАРТИЈА ОРКЕСТАРОТ】Нашите СРЕЌЕН РОДЕНДЕН знак е посебен décor за роденден.Тоа ќе им даде на ва

Карактеристики : Материјал : пластични Боја : како на сликата покаже Големина : како слика покаже Пакетот

Материјал : едб / Метал.Големина : 20cmx30cm(8 инчен*12 инчен).Предdrilled дупки за лесно да виси.Водоотпорен, Неотс�

Привлече внимание со оваа прекрасна двојно двострано знак.Светла и смели бои, долготрајни отворено вод�

ВИСОК КВАЛИТЕТ, ДОЛГОТРАЈНИ Ние ги користиме само прва класа материјали за производство на нашите знац

⛄️ [Отворено Божиќ Украси] Најдобра декорација избор за Божиќ, постојат 6 Pcs симпатична Божиќ снежен чов

✔ ВИСОК КВАЛИТЕТ, ДОЛГОТРАЈНИ Ние ги користиме само прва класа материјали за производство на нашите зн

Влоговите мерка 15".Ние ќе бидеме прилично подготвен да им служи на вашите потреби и да ги реши вашите пра

ИЗДРЖЛИВИ : Направени во САД од висок квалитет рѓаслободен метал.ИСЧЕЗНАТ ОТПОРНИ : Печатени со висок кв

✔ ВИСОК КВАЛИТЕТ, ДОЛГОТРАЈНИ Ние ги користиме само прва класа материјали за производство на нашите зн

✔ ВИСОК КВАЛИТЕТ, ДОЛГОТРАЈНИ Ние ги користиме само прва класа материјали за производство на нашите зн

✔ ВИСОК КВАЛИТЕТ, ДОЛГОТРАЈНИ Ние ги користиме само прва класа материјали за производство на нашите зн

8 инчи x 12 инчи.Оваа големина го прави метал знак совршен за секоја област или соба.Оваа калај знак се сос�

Please wait...