0
clear
  • Генерички Магнет Аутизам Свеста Слон Подарок Симпатична Слон Загатка Парче Магнет Браник Налепница Автомобил Магнет Флексибилни Reuseable Магнетни Винил 5 Инчи,(ЛАБОР
  • -20%
  • -20%
Генерички Магнет Аутизам Свеста Слон Подарок Симпатична Слон Загатка Парче Магнет Браник Налепница Автомобил Магнет Флексибилни Reuseable Магнетни Винил 5 Инчи,(ЛАБОР

Генерички Магнет Аутизам Свеста Слон Подарок Симпатична Слон Загатка Парче Магнет Браник Налепница Автомобил

DEN 143.76

Износ
Това е достапна

Околу Големина : 5".Бои се обележани со ултра-виолетова (УВ) исчезнат со отпорни бои - Висока резолуција квалитет на печатење.Магнетите се испечатени на високи перформанси отворено винил.Издржливи, водоотпорна - 100% водоотпорни/перат.Погоден за внатрешна или надворешна употреба - Можат да се применат на било каква мазна, не-porous метална површина.Користете внатрешен или на отворено - Користи : Лаптоп, компјутер, камион, таблет, лента со алатки, hardhat, гимнастик, ѕид, авто, rv, итн.. Автомобилската, печат, знак, додатоци, графички, внатре, надвор, безбедност, смешни, фрижидер.ЛЕСНО да се одржи на еден автомобил, па дури и полесно да се отстрани, тие се одлична алтернатива на браник налепници - 5 годишна гаранција против discoloring или исчезнува.Произведено во САД.Висок квалитет на магнет печатени во висока резолуција да го фати секој детал на сликата.Ние го прават нашите Магнети со премиум винил да го издржат изложеност на ветер, дожд и сонце.На Магнети се обложени со заштитен УВ ламинатни што ги прави супер издржливи и отпорни да бледнее, кинење, и вода.Во зависност од условите, нашите Магнети се исчезнат отпорни за 3 до 5 години.Ќе се држиме само за било какви метални површината.Одлична алтернатива за да налепници - Reuseable - Отстранување и повторна употреба во секое време, за разлика од налепници.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Чување и прикажување Пушка, Пушка, Воздушна пушка, Airsoft, Пиштол или Соединение лак, сите големина Собрани

12x зголемување.Полиран Месинг домување и телото.Функционална компас и телескоп.Стакло оптика за јасно г

ЗАШТИТЕН СЛОЈ Nonstick антитриење на кожата печати мали површински несовршености.НЕ RETORQUE ДИЗАЈН Челик core

Тегови fiying птици, седат на гира клупата, аголот е контролирана помеѓу 45 60 степени, држете го гира, директ

Температурата мерење на точност не надминува +0.7 metyers, а најдалеку откривање на далечина е 2 метри...

Generice производи.Овој Случај Е компатибилен за samsung галакси забелешка 9 Protecte пластични Одличен телефон ка

Бродови Директно од Европа со 34 ден испорака до САД Превозот и сите давачки се вклучени во цената.Волум

Пакетот вклучува : 2 парчиња;Капацитет : 350ml / 11.7 оз;Материјал : Стакло Шише+Бамбус капак+силикони запечату

Ниско Напонски Поврзувања се toolless.Кабли приклучок во предниот и задниот дел од плочата на ист начин.Цвр

Предвидено со Сертификат за Автентичност и Доживотна Гаранција за Автентичноста со world реномирани ант

Подобрување на успехот и возбудата на вашата програма со презентирање на Хејс награди!.Убава и автентич

Во околу 3 недели ќе добиете вашиот заврши нарачана стоматолошки апарат 60 ден парите назад гаранција.Ја

[ Високо Квалитетни Материјали ] Палка алуминиум гас кабел заградата направени од страна на премиум ква

Натпревари OE форма, одговара и функција.Лесно пресврт отстранување и одговара за совршен печат.Направе

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Конструиран со идните Olympians во предви

SPEEDYORDERS Обичај Игра Контролер Игри Роденден Постер Големина 24x18, 36x24, 48x24 и 48x36 Видео Игра Ѕид Оркестарот,

HDMI 1.2, HDCP 1.1 и DVI 1.0 согласност.Поддржува DVI / Коаксијален текст и HDMI излез.Автоматско откривање на текст фо

Вкупно 13 пристаништа нудат сигурен функционалност.Не грижете се, ова е во нормални граници на клупа раб

САКАМ KITTIES PUSHEEN КАДИФЕН КОЛЕКЦИОНЕРСКИ СЕТ : Однесе дома сите kitties од популарниот "Сакам Kitties" Pusheen стрип в

Награден со квалитет на печат ECARF.Компатибилен со CHG и алкохолбазирани рака sanitizer без impaiting на неговата е

Вистински ОЕМ Фабрика Дел во Оригиналниот Мало Пакување.ОЕМ квалитет & Директен fitment Загарантирана.Точн

Please wait...