0
clear
  • LG 86 UT640S Серија UHD Комерцијални Signage ТВ 86UT640S0UA
  • -20%
  • -20%
LG 86 UT640S Серија UHD Комерцијални Signage ТВ 86UT640S0UA

LG 86 UT640S Серија UHD Комерцијални Signage ТВ 86UT640S0UA

DEN 1644.00

Износ
Това е достапна

Земја на Потекло : Кина.ЕДНОСТАВЕН за УПРАВУВАЊЕ со СОДРЖИНИ USB Податочен Клонирање USB податочен клонирање се зголемува ефикасноста во управувањето со повеќе прикажува за оптимална работа, бидејќи на корисниците не мора да се постави на секој прикажуваат една по една.Ова во голема мера simplifi es инсталација и одржување процеси, бидејќи само една жица е потребно за моќта и мрежна конекција.Пакет Тежина : 1 фунти.Super Sign Контрола Super Sign Контрола се основни за контрола на софтверот, и тоа може да успее до 100 прикажува преку една сметка и серверот.ЕДНОСТАВЕН за УПРАВУВАЊЕ со СОДРЖИНИ Вградени Содржини & Група за Управување со вградена Содржина и Група за Управување со Системот ви овозможува да измените и да пуштате содржини, распоред на листи и групи, како и контрола Signage преку далечински управувач, глувчето и мобилен телефон, без употреба на посебен КОМПЈУТЕР или софтвер.Боја : Црна.By обезбедување на компатибилност со AV системи за Контрола и ДПМ (Прикаже Менаџмент на Енергија), како и неговото smart поврзување, едноставен, user-friendly интерфејс, и UHD квалитет на слика.LG IPS панел обезбедува широк спектар на гледање агли, така што содржината може да бидат јасно се гледа, без оглед на гледачот позиција.ЕДНОСТАВЕН за УПРАВУВАЊЕ со СОДРЖИНИ во Реално Време Далечински Мониторинг Дефекти или грешки може лесно да се ракува преку real-time далечински грижа.Ова го прави за управување со содржини многу полесно и повеќе user-friendly.Пакет Димензии : 4 L x 44 H x 77 W (инчи).Моќта & Мрежа со Една Линија WOL (Wake-на-LAN) им овозможува на корисниците да го вклучите прикажува со испраќање на пораки преку мрежа.UHD Комерцијални ТВ со Етерични Smart Функција На UT640 S Серија е специјално дизајниран за различни бизнис environments.Откако корисници копија на податоците на USB уредот во еден дисплеј, тоа лесно може да се дистрибуира до други прикажува преку USB приклучок.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

SPEEDYORDERS Обичај Игра Контролер Игри Роденден Постер Големина 24x18, 36x24, 48x24 и 48x36 Видео Игра Ѕид Оркестарот, �

Димензии : 25" H x 60" L x 15.5".Кабел за управување со функции да работат кабли во задниот дел на ТВ застане.За ЖИ

Пакетот вклучува : 2 парчиња;Капацитет : 350ml / 11.7 оз;Материјал : Стакло Шише+Бамбус капак+силикони запечату

????ЗАБАВА ВРЕМЕ BABYFUNY Музички Чекан Играчка промени своите очи секој пат кога ќе фунта мека гума главата

Материјал : пластика.Боја ќе бидат испратени по случаен избор.Големина : app 9.5 cm*1cm.Лесен, лесен за носење и

Вкупно 13 пристаништа нудат сигурен функционалност.Не грижете се, ова е во нормални граници на клупа раб�

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.Чикаго Младенчиња.Nico Hoerner.Повеќе од 5 милиони

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Конструиран со идните Olympians во предви�

Околу Големина : 5".Бои се обележани со ултравиолетова (УВ) исчезнат со отпорни бои Висока резолуција ква

Стилски дизајн го прави тоа не само перење кошница, но, исто така мебел украс.Голем капацитет, погоден за

Кликнете на "Видете сите купување на опции" или "Додади во Кошничка" копче за да го купите.Се продава од Ant

Поврзете светлина во извор на енергија и изнесување на транспарентен картичка од батеријата од далечин

МАТЕРИЈАЛ : се Направени од издржлив високо квалитетни PP, мала тежина и долг животен век,лесно да се клас

ЗАШТИТЕН СЛОЈ Nonstick антитриење на кожата печати мали површински несовршености.НЕ RETORQUE ДИЗАЈН Челик core �

Природен Гас Hydroponic Соба CO2 Генератор 8 Режач Безбедност Автоматско Пилотирање Горилници Природен Гас Hydr

САКАМ KITTIES PUSHEEN КАДИФЕН КОЛЕКЦИОНЕРСКИ СЕТ : Однесе дома сите kitties од популарниот "Сакам Kitties" Pusheen стрип в�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот МЕК МАТЕРИЈАЛ : Нашите женски маици се

Температурата мерење на точност не надминува +0.7 metyers, а најдалеку откривање на далечина е 2 метри...

Please wait...