0
clear
  • Стабилизирање Режа Џек,Челик Режа Лифт Џек сет за во Автомобил 4410 LB Капацитет Одговара на Автомобили, Buick, Сантана,
  • -20%
  • -20%
Стабилизирање Режа Џек,Челик Режа Лифт Џек сет за во Автомобил 4410 LB Капацитет Одговара на Автомобили, Buick, Сантана,

Стабилизирање Режа Џек,Челик Режа Лифт Џек сет за во Автомобил 4410 LB Капацитет Одговара на Автомобили, Buick,

DEN 767.76

Износ
Това е достапна

✅ СПЕЦИФИКАЦИЈА - Максимална кревање тежина : 2 Тон .Подигнете работното растојание од 90mm да 360mm.Net тежина на 2,1 KG. ✅SMART МЕХАНИЗАМ - 90% помалку напор се потребни за да го подигнете вашето возило со иновативни ratchet систем. ✅FLAT ГУМИ ПОПРАВКА - За секој итен случај, овој Режа Џек ќе ви помогне да ја промените вашата гуми брзо и лесно. ✅УНИВЕРЗАЛНА цел да се вклопи во секое возило : седан, купе, ЏИП, MPV, hatchback, crossover, вагон и повеќе. ✅ГАРАНТИРА КУПУВАЊЕ - знаеме дека имате опции тука, и знаеме дека нашиот квалитет е супериорен, па ние сакаме да се направи најдобриот избор најлесен еден.Тоа е причината зошто ние ќе рефундирање на дека 100% ако имаат една грижа за НИШТО.Само испрати назад нашиот начин за замена или целосна наплата!Изборот е ваш. ★Опис:На режа џек, со забот брзини, може да се прошири од 90mm(во близина позиција) за да 360mm, повеќе од доволно да се укине повеќето возила.Лесно да се работи со користење на chromed чудак со брзина се справи.Минимална висина : околу 90 MMMaximum висина : околу 360 MMLifting : 2 TColor : Black Material : Steel Net тежина : 2.1 KGItem Големина на : 35*8.5*8.5 CMScope : Погоден за мали и средни возила.Како што се : автомобили, Buick, Сантана, Виетнам и други возила.★Пакет се вклучени : Режа џек * 1 Handle * 1.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

UA Бура технологија обезбедува елемент се борат, мошне отпорен на вода заврши.Тешко, триење отпорни на дн

Ако не сте задоволни со купување на нашите производи, ве молиме не двоумете се да ме контактирате.Опис н

Пакет : Yes.Употреба : Клима Уред.Фреквенција : 433 MHz.Број на модел : клима уред Далечински Управувач.Безжичн

Како можам да се исчисти highchair лигавче?Едноставно да го избрише тоа надолу по секоја употреба.Симнував п

Стакло лен за Момче Однапред Боја Џеб GB GBP GBA ГБС GBASP.Пакетот вклучува?1 PCS Стакло лен,го прави вашиот контр

【МУЛТИГОЛЕМИНА 】Постојат шест различни тема должина за овие М8 стегање држела од кои можете да изберет

Во Согласност Bx B Спојка Вентил за 1 / 2" (0.61" = 16mm ID x 0.73" = 15.7 mm OD) 3 / 4" BSP Машки навој влезот или 1 / 2" MNPT навој вле

Компатибилен Модел : Samsung Galaxy S10 6.1 Инчи 2019 Модел.Направени од премиум СТП кожен паричник маска за да ги за

8,990 lbs (4,078 kg) центрифугалните сили 8.5 HP / 6.3 k W 4,200 vpm (70 Hz) 705 lbs (320 кг) 0 Сајт подготовка алатки кои се сте подго

【Ѓубриво Вентил】 Овој производ може да се направи оплоди повеќе добро дистрибуирани, спаси ѓубриво, и

2.4 G безжична ретро Контролер за вашите оригинални SNES / SFC систем.Вклучува 2.4 G wireless dongle.Заостануваат Слобо

♥ Топло во зима и да се излади во текот на летото, сите сезони се универзални, триначин дише дизајн е пог

Мора да се користи со мали деца 712 lbs (3.25.5 кг) или бебиња повеќе од 12 кг.но помлади од 4 месеци или без силна

Далечински управувач специјално deigned за Fujitsu AC.Направени од висококвалитетна ABS, која е да се носатотпор

★Цврсто дрво материјал : користење на огревно дрво како суровина, дрво текстура е јасно по carbonization проце

【Прецизност намалување на : 】 Користите вистинска машина за Oppo A53 2020 Силикони школка + Калено стакло за

КОМПАТИБИЛНОСТ : Компатибилен со Честа Бенд 3и.МЕК МАТЕРИЈАЛ : TPU со силиконска лента е флексибилни, водо

Please wait...