0
clear
  • Olixar Екран Заштитник за Samsung Галакси S20, Калено Стакло - Сигурна Заштита, Поддржува Уред Карактеристики - Целосна Видео Упатство за Инсталација
  • -20%
  • -20%
Olixar Екран Заштитник за Samsung Галакси S20, Калено Стакло - Сигурна Заштита, Поддржува Уред Карактеристики - Целосна Видео Упатство за Инсталација

Olixar Екран Заштитник за Samsung Галакси S20, Калено Стакло - Сигурна Заштита, Поддржува Уред Карактеристики

DEN 479.76

Износ
Това е достапна

[Избегне Скапи Поправка Сметка] Оваа Samsung Галакси S20 Екран заштитник е тројно на сила на општиот алтернативи, обезбедување сигурна заштита.Не ризик користејќи евтини заштитник на вашиот нов уред. [Нема да Знаат Нејзините Таму] Невидливи за заштита, што придонесува за естетски на вашиот телефон.Olixar технологија, исто така, помага да се спречи отпечаток знаци, одржување на вашиот уред во потрага чисти. [Не Губат Функционалност] Секој екран заштитник е направена за да се работи со сите функции на вашиот Samsung Галакси S20. Зошто се решат за помалку?. [Целосна Упатство за Инсталација] Скенира QR код на нашиот пакување за целосна видео водич.Нема повеќе фрустрирачки инсталации, добие тоа право за прв пат без стрес. (Се што ви треба е вклучен). [2 годишна Гаранција] Вклучени за оваа Samsung Галакси S20 екран заштитник калено стакло.Добиете соодветна заштита против влијание, кршејќи, гребнатини и дневната штета.За Скенер за Отпечатоци на Работа ве Молиме да го Отстраните Отпечаток, и Ре-Инсталира По Инсталацијата.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Натпревари OE форма, одговара и функција.Лесно пресврт отстранување и одговара за совршен печат.Направе

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот МЕК МАТЕРИЈАЛ : Нашите женски маици се

Пакетот вклучува : 2 парчиња;Капацитет : 350ml / 11.7 оз;Материјал : Стакло Шише+Бамбус капак+силикони запечату

????ЗАБАВА ВРЕМЕ BABYFUNY Музички Чекан Играчка промени своите очи секој пат кога ќе фунта мека гума главата

Тежина Капацитет 265 кг.Патување Растојание : 15 милји.Производ Тежина : 50 кг без батерија, 55lbs.со батеријат

ШИРОКА ПРИМЕНА Нашиот кабинет брави за безбедност на децата може да се sticked на фиоки, фрижидер, ладилник

SPEEDYORDERS Обичај Игра Контролер Игри Роденден Постер Големина 24x18, 36x24, 48x24 и 48x36 Видео Игра Ѕид Оркестарот,

HDMI 1.2, HDCP 1.1 и DVI 1.0 согласност.Поддржува DVI / Коаксијален текст и HDMI излез.Автоматско откривање на текст фо

Одговара СУБАРУ Наследство(Тип D или подоцна тип BL / BP, од типот Атип BM / BR, including Eye Очите),СУБАРУ Impreza (од

Околу Големина : 5".Бои се обележани со ултравиолетова (УВ) исчезнат со отпорни бои Висока резолуција ква

Стилски дизајн го прави тоа не само перење кошница, но, исто така мебел украс.Голем капацитет, погоден за

Поврзете светлина во извор на енергија и изнесување на транспарентен картичка од батеријата од далечин

♥ Спецификација ♥ Tear drop ветување прстен направена во цврста 925 фунта сребро, печат S925, рачно поставувањ

Награден со квалитет на печат ECARF.Компатибилен со CHG и алкохолбазирани рака sanitizer без impaiting на неговата е

Посебни заврши противи ' рѓа и обезбедува одлична заштита од underhood топлина.Гејтс Водени Од Можност.Гејт

Вистински ОЕМ замена дел.BKI стана лидер во скара и пушењето опрема за индустрија и сега се нуди целосна л

Вкупно 13 пристаништа нудат сигурен функционалност.Не грижете се, ова е во нормални граници на клупа раб

Секоја цел е за 10 торби; Околу торба големина : 6"x9"; Приближно fillable големина : 6"x8"; Совршен за пакување наки

ЗАШТИТЕН СЛОЈ Nonstick антитриење на кожата печати мали површински несовршености.НЕ RETORQUE ДИЗАЈН Челик core

Направен од тешкидолжност и отпорно на гребење најлон материјал.Добро поместена поставата перница нуд

Ова Е Оригинален Дел!.Инструкции за инсталација НЕ Се Опфатени Со Овој Дел!.Не го Видите Вашиот Модел Нав

Температурата мерење на точност не надминува +0.7 metyers, а најдалеку откривање на далечина е 2 метри Тоа мож

Име на производ : за да се Префрлате Прекинувач Поклопец;Навој Дупка со Дијаметар : 11mm / 7 / 16"(0.433").Вкупнат

ЗАШТИТЕН СЛОЈ Nonstick антитриење на кожата печати мала површина гребнатини и недостатоци.ЗАПЕЧАТУВАЊЕ ТЕ

Земја на Потекло : Кина.ЕДНОСТАВЕН за УПРАВУВАЊЕ со СОДРЖИНИ USB Податочен Клонирање USB податочен клонира

Димензии : 25" H x 60" L x 15.5".Кабел за управување со функции да работат кабли во задниот дел на ТВ застане.За ЖИ

Вистински ОЕМ Фабрика Дел во Оригиналниот Мало Пакување.ОЕМ квалитет & Директен fitment Загарантирана.Точн

Тегови fiying птици, седат на гира клупата, аголот е контролирана помеѓу 45 60 степени, држете го гира, директ

Чување и прикажување Пушка, Пушка, Воздушна пушка, Airsoft, Пиштол или Соединение лак, сите големина Собрани

Please wait...