0
clear
  • Jura 71793 Филтер Кертриџ Claris Smart - 6 Филтри
  • -20%
  • -20%
Jura 71793 Филтер Кертриџ Claris Smart - 6 Филтри

Jura 71793 Филтер Кертриџ Claris Smart - 6 Филтри

DEN 2636.88

Износ
Това е достапна

Содржина : 6 Jura Claris Smart Касети.Погоден за Jura кафе машини : Z8, Z6, J6 / J600, S8 / S80, E8 / E80 / E800. E6 /E60 /E600, D6 / D60 / D600, ENA8, WE6, WE8. Направени од страна на Jura во Швајцарија.Сет од 6 Jura Claris Smart Филтри во Оригиналниот Индивидуални Wrapping - Токму како на Производот Сликата.Кафето е 98% вода.Така, водата од највисок квалитет е од суштинско значење за создавање на најдобар можен кафе искуство.На CLARIS Smart од JURA revolutionises вода филтрација.За прв пат, благодарение на модерната RFID (Radio-frequency Identification) технологија, за кафе машина може постојано да комуницира со филтер.Тоа го препознава дали филтерот е вметната и автоматски да го активира соодветен режим.Континуирано собира информации за филтерот за употреба и сигнали на корисникот кога филтерот капацитет е исцрпена.Ова не само што прави да се менува филтер полесно отколку кога било досега, но исто така им овозможува на CLARIS Паметен за да се постигне оптимална ефикасност.Содржина : 6 касети.Погоден за : Z8, Z6, J6 / J600, S8 / S80, E8 / E80 / E800, E6 /E60 /E600, D6 / D60 / D600, ENA8, WE6, WE8.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Посебни заврши противи ' рѓа и обезбедува одлична заштита од underhood топлина.Гејтс Водени Од Можност.Гејт

Земја на Потекло : Кина.ЕДНОСТАВЕН за УПРАВУВАЊЕ со СОДРЖИНИ USB Податочен Клонирање USB податочен клонира

Стилски дизајн го прави тоа не само перење кошница, но, исто така мебел украс.Голем капацитет, погоден за

Природен Гас Hydroponic Соба CO2 Генератор 8 Режач Безбедност Автоматско Пилотирање Горилници Природен Гас Hydr

ШИРОКА ПРИМЕНА Нашиот кабинет брави за безбедност на децата може да се sticked на фиоки, фрижидер, ладилник

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.Чикаго Младенчиња.Nico Hoerner.Повеќе од 5 милиони

Тежина Капацитет 265 кг.Патување Растојание : 15 милји.Производ Тежина : 50 кг без батерија, 55lbs.со батеријат

Одговара СУБАРУ Наследство(Тип D или подоцна тип BL / BP, од типот Атип BM / BR, including Eye Очите),СУБАРУ Impreza (од

Таа НЕ поддржува камиони, полуприколки, депонија камиони, трактори, хибриди, електрични возила и други к

Вкупно 13 пристаништа нудат сигурен функционалност.Не грижете се, ова е во нормални граници на клупа раб

Секоја цел е за 10 торби; Околу торба големина : 6"x9"; Приближно fillable големина : 6"x8"; Совршен за пакување наки

SPEEDYORDERS Обичај Игра Контролер Игри Роденден Постер Големина 24x18, 36x24, 48x24 и 48x36 Видео Игра Ѕид Оркестарот,

МАТЕРИЈАЛ : се Направени од издржлив високо квалитетни PP, мала тежина и долг животен век,лесно да се клас

Пакетот вклучува : 2 парчиња;Капацитет : 350ml / 11.7 оз;Материјал : Стакло Шише+Бамбус капак+силикони запечату

Вистински ОЕМ замена дел.BKI стана лидер во скара и пушењето опрема за индустрија и сега се нуди целосна л

Дизајн за Пушки и пушка чување и прикажување : Што ќе се одржи на 6 пушки.Монтирани нашиот рачно изработе

Околу Големина : 5".Бои се обележани со ултравиолетова (УВ) исчезнат со отпорни бои Висока резолуција ква

????ЗАБАВА ВРЕМЕ BABYFUNY Музички Чекан Играчка промени своите очи секој пат кога ќе фунта мека гума главата

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Конструиран со идните Olympians во предви

Кликнете на "Видете сите купување на опции" или "Додади во Кошничка" копче за да го купите.Се продава од Ant

ЗАШТИТЕН СЛОЈ Nonstick антитриење на кожата печати мали површински несовршености.НЕ RETORQUE ДИЗАЈН Челик core

????【Совршен Поставите】Глина монистра, 6mm во дијаметар, 1mm дебели со 2mm дупка.Околу 250 компјутери / боја.По

Вистински ОЕМ Фабрика Дел во Оригиналниот Мало Пакување.ОЕМ квалитет & Директен fitment Загарантирана.Точн

Име на производ : за да се Префрлате Прекинувач Поклопец;Навој Дупка со Дијаметар : 11mm / 7 / 16"(0.433").Вкупнат

♥ Спецификација ♥ Tear drop ветување прстен направена во цврста 925 фунта сребро, печат S925, рачно поставувањ

Please wait...