0
clear
  • MacBook Pro Докинг Станица, 4k Тројно се Прикаже HYRTA 15 во 2 USB C Докинг Станица со Двојна HDMI, 4K HDMI USB C Центар Двоен Монитор за MacBook Pro/Ер
  • -20%
  • -20%
MacBook Pro Докинг Станица, 4k Тројно се Прикаже HYRTA 15 во 2 USB C Докинг Станица со Двојна HDMI, 4K HDMI USB C Центар Двоен Монитор за MacBook Pro/Ер

MacBook Pro Докинг Станица, 4k Тројно се Прикаже HYRTA 15 во 2 USB C Докинг Станица со Двојна HDMI, 4K HDMI

DEN 2699.76

Износ
Това е достапна

1 x USB-C Gen1 : брзина на Пренос до 5gbps ( Тип-C поврзете на мобилен телефон, ултра-брз уреди, флеш диск, HDD итн. 【Gigabit Ethernet & Високо-Брзински Пренос на】 : Gigabit LAN Инстант стабилен пристап до Интернет со 1000 M Ethernet порта(поддржува 10/100/1000 Mbps брзини), направи вашата работа многу поефикасна,1 Gbps мрежна конекција ќе helpfully да се види на видео на You Tube,netflex,Hulu,ABC, итн.Резолуцијата ќе бидат различни, со промената на поврзување на количеството на надворешните набљудувачи.Уживајте во двојно HDMI екранот на 4 [email protected] Hz и 4 [email protected] Hz за вашиот мултитаскинг работа, игри, конференција или други различни апликации.0 : Поддршка за 100 W текст, 87 W излез, тоа може да ви наплати повеќе уреди истовремено.0 : Поддршка за 100 W текст, 87 W излез, тоа може да ви наплати повеќе уреди во исто time1 x USB-C Gen1 : брзина на Пренос до 5gbps ( Тип-C поврзете на мобилен телефон, ултра-брз уреди, флеш диск, HDD итн. · Mac Book Air 13" 2021/2020 (Intel чипсет само)/2019/2018.0 : брзина на Пренос до 5gbps ( Тип-А поврзете ултра-брзо уреди, флеш диск, HDD итн. (Забелешка : SD/ТФ-картичка читателите не можат да се користат во исто време). · Mac Book Pro 13" 2021/2020 (Intel чипсет само)/2019/2018/2017/2016.5 mm Џек поврзете слушалки и микрофон, да слушате музика. 【Ултра HD 4 K Тројно се Прошири Екранот】 : HYRTA Mac Book Pro /Ер докинг станица тројно се прошири екранот(HDMI1 4 K 3840 X2160 @60 Hz, HDMI2 4 K 3840 X2160@ 30 Hz. HDMI 1 + HDMI 2 +VGA.HDMI 1 + HDMI 2 +VGA. 2 x USB-C : Поврзете Домаќин. 2 x USB-C : Поврзете Host1 x PD3. (Забелешка : SD/ТФ-картичка читателите не можат да се користат во исто време).

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Секоја цел е за 10 торби; Околу торба големина : 6"x9"; Приближно fillable големина : 6"x8"; Совршен за пакување наки

Чувајте ги вашите пушка и пиштол списанија организирана и се на дофат со се Одржи Прикажува универзална

????【Совршен Поставите】Глина монистра, 6mm во дијаметар, 1mm дебели со 2mm дупка.Околу 250 компјутери / боја.По�

Стилски дизајн го прави тоа не само перење кошница, но, исто така мебел украс.Голем капацитет, погоден за

Вкупно 13 пристаништа нудат сигурен функционалност.Не грижете се, ова е во нормални граници на клупа раб�

Вистински ОЕМ Фабрика Дел во Оригиналниот Мало Пакување.ОЕМ квалитет & Директен fitment Загарантирана.Точн

Температурата мерење на точност не надминува +0.7 metyers, а најдалеку откривање на далечина е 2 метри...

SPEEDYORDERS Обичај Игра Контролер Игри Роденден Постер Големина 24x18, 36x24, 48x24 и 48x36 Видео Игра Ѕид Оркестарот, �

HDMI 1.2, HDCP 1.1 и DVI 1.0 согласност.Поддржува DVI / Коаксијален текст и HDMI излез.Автоматско откривање на текст фо�

На професионална одделение се соочуваат со сликарството комплет со квалитетни бои формулиран за теков�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Конструиран со идните Olympians во предви�

ЗАШТИТЕН СЛОЈ Nonstick антитриење на кожата печати мала површина гребнатини и недостатоци.ЗАПЕЧАТУВАЊЕ ТЕ

♥ Спецификација ♥ Tear drop ветување прстен направена во цврста 925 фунта сребро, печат S925, рачно поставувањ�

ЗАШТИТЕН СЛОЈ Nonstick антитриење на кожата печати мали површински несовршености.НЕ RETORQUE ДИЗАЈН Челик core �

Answer : ___________________________ Note : М1 Mac Books 2020 или други Mac Books користење М1 чип поддржува само еден надворешен монит�

Дизајн за Пушки и пушка чување и прикажување : Што ќе се одржи на 6 пушки.Монтирани нашиот рачно изработе�

МАТЕРИЈАЛ : се Направени од издржлив високо квалитетни PP, мала тежина и долг животен век,лесно да се клас

Please wait...