0
clear
  • FEL-PRO ХС 9170 PT-2 Глава Заптивка Сет
  • -20%
  • -20%
FEL-PRO ХС 9170 PT-2 Глава Заптивка Сет

FEL-PRO ХС 9170 PT-2 Глава Заптивка Сет

DEN 2255.76

Износ
Това е достапна

ЗАШТИТЕН СЛОЈ Nonstick анти-триење на кожата печати мала површина гребнатини и недостатоци.ЗАПЕЧАТУВАЊЕ ТЕХНОЛОГИИ Ексклузивни запечатување иновации и технологии со заштитен материјали и уникатен дизајн карактеристики за да се обезбеди чувствувате печат за вашиот поправка.НЕ RETORQUE ДИЗАЈН Челик core помага да се елиминира потребата за retorquing главата завртки.СИЛНИ И ИЗДРЖЛИВИ Карактеристики графит или засилен влакна се соочува материјал и челик оклоп за сила и издржливост.ДИЗАЈНИРАН ЗА НЕСОВРШЕНА ПЛАФОНСКИ ПОВРШИНИ Инженерните и произведен специјално за поправка на животната средина за да им помогне на печат несовршена плафонски површини.Бел чад доаѓаат од tailpipe.Жуборот во радијатор и coolant резервоарот.Млечно бела колорит во масло.Прегревање на моторот.Губење на coolant со никакви надворешни знаци на истекување.Нафта и coolant стриминг надолу главата заптивка.Губење на силата на моторот и истекување помеѓу цилиндрите.Сладок мирис од издувните или под хауба област.ПРЕД : пред моторот е крајот каде се вози појаси се наоѓаат.ДЕСНО и ЛЕВО : На десно и лево се утврдени од возачите перспектива.ВРВОТ или на ОВАА СТРАНА ДО : Дихтунзи треба да биде свртена кон вас откако ќе се инсталира.ДО : Наоѓаат на Субару мотори кои имаат хоризонтално изложени цилиндри и на работ треба да се чува кон горниот дел на моторот блок.Fel-Pro® дихтунзи нудат 100% возило справување со одредена апликација материјали да ви даде запечатување решенија со перформанси и издржливост професионалци доверба.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Димензии : 25" H x 60" L x 15.5".Кабел за управување со функции да работат кабли во задниот дел на ТВ застане.За ЖИ

HDMI 1.2, HDCP 1.1 и DVI 1.0 согласност.Поддржува DVI / Коаксијален текст и HDMI излез.Автоматско откривање на текст фо

Температурата мерење на точност не надминува +0.7 metyers, а најдалеку откривање на далечина е 2 метри Тоа мож

Вкупно 13 пристаништа нудат сигурен функционалност.Не грижете се, ова е во нормални граници на клупа раб

Природен Гас Hydroponic Соба CO2 Генератор 8 Режач Безбедност Автоматско Пилотирање Горилници Природен Гас Hydr

Во околу 3 недели ќе добиете вашиот заврши нарачана стоматолошки апарат 60 ден парите назад гаранција.Ја

ШИРОКА ПРИМЕНА Нашиот кабинет брави за безбедност на децата може да се sticked на фиоки, фрижидер, ладилник

висок квалитет за Употреба : да се Има се направени од избрани алуминиум материјал, ова tortilla притиснете

Поврзете светлина во извор на енергија и изнесување на транспарентен картичка од батеријата од далечин

????【Совршен Поставите】Глина монистра, 6mm во дијаметар, 1mm дебели со 2mm дупка.Околу 250 компјутери / боја.По

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Конструиран со идните Olympians во предви

Содржина : 6 Jura Claris Smart Касети.Погоден за Jura кафе машини : Z8, Z6, J6 / J600, S8 / S80, E8 / E80 / E800 E6 / E60 / E600, D6 / D60 / D6

Таа НЕ поддржува камиони, полуприколки, депонија камиони, трактори, хибриди, електрични возила и други к

Материјал : пластика.Боја ќе бидат испратени по случаен избор.Големина : app 9.5 cm*1cm.Лесен, лесен за носење и

Секоја цел е за 10 торби; Околу торба големина : 6"x9"; Приближно fillable големина : 6"x8"; Совршен за пакување наки

Награден со квалитет на печат ECARF.Компатибилен со CHG и алкохолбазирани рака sanitizer без impaiting на неговата е

Посебни заврши противи ' рѓа и обезбедува одлична заштита од underhood топлина.Гејтс Водени Од Можност.Гејт

Please wait...