0
clear
  • QALO Жените Слоеви Силиконски Прстен
  • -20%
  • -20%
QALO Жените Слоеви Силиконски Прстен

QALO Жените Слоеви Силиконски Прстен

DEN 718.80

Износ
Това е достапна

Увезени.Кој два слоја на контрастен силикони и врежани моделот сите низ, на Слоеви силиконски прстен зема облик во динамична, две-тон дизајн.одржување дише одговара.Ласерски гравирани модели се оформува во различни текстури за да се создаде прстен кој одговара на вашиот стил!.вклучени компоненти : Qalo Прстен;Neoprene Торба.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Проверете навремени податоци и дијаграм следи во dial во секое време, со цел да се разбере вашиот здравств

[Висок Квалитет] Направени од Квалитетни Нерѓосувачки Челик, Цврсти и Издржливи.Здрав материјал...

【NFC Технологија】NFC смарт чип прстен е модерен погоден за носене електронски производ кој што ја врши мо

Повеќенаменски алатки за канцеларија, училница или дома.Не само за создавање училница книги или ламини

Високо Квалитетен Материјал : Овој отворен прстен е направен од 925 фунта сребро, алергија слободни, нике

Независно од фиксна мрежа или СТАН, тоа е безбедно, брзо, без да се најави, и лесно може да предизвика уре

Флексибилен дизајн : секој еден што е добро дизајниран, имено, може да се подели на 2 дела и да се поврзете

Брзо да почне апликацијата телефон,кога smart прстен допира телефонот автоматски ќе се најдат и да ја стар

Направени од високогустина ABS пластика за крајна издржливост и безбедност (носивост до до 1000 кг.).Намалу

【Голема Товарот Поддршка】совршена замена ремени се направени од тешки полиестер, кој може да го поддр

【NFC Технологија】NFC смарт чип прстен е модерен погоден за носене електронски производ кој што ја врши мо

Sterling Silver Вера, Надеж, Љубов Прстен : Вера ја прави целата работа е можно, се Надевам дека ги прави сите раб

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Clicker затворање.Внатрешниот дијаметар

Rinfit Квалитет И Патент Висок Квалитет Со Силиконска Свадба Прстени За Жените.U.S.Дизајн На Патент.Големин

ВРЕДНОСТ ПАКЕТ : 156 Парчиња Професионални Комплет Вклучува Сè што Ви Треба за Лицето, Уво и Телото Пирсин

Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Размена или да се вратат

мајка и ќерка Слон прстен е совршен подарок и најдлабоките љубов за мајка ми.Слон среќа pendant ви носи задо

【НЕ се ЛИЗГА ТЕШКИДОЛЖНОСТ ТОКИ】Дрво гимнастика прстени се користи двоенcam токи е направен од високок

Големина : Lenth 2.28 во,со Дијаметар : 1.22 во,Прстени Дијаметар : 1.57 во,1.69 во,1.89 во,2.04 во.Добар визуелен ефект.Ис

Одлично за телесна тежина вежбање, како што се притисни ups, да се повлече и прозорци, сосови, редови, муск

Please wait...