0
clear
  • Anker Докинг Станица, PowerExpand Елита 13-во-1 Thunderbolt 3 Приклучете за USB-C лап-топ компјутери, 85W Полнење за Лаптопот, 18W Полнење на Телефонот, 4K HDMI, 1Gbps Ethernet, Аудио, USB-Генералот 1, U
  • -20%
  • -20%
Anker Докинг Станица, PowerExpand Елита 13-во-1 Thunderbolt 3 Приклучете за USB-C лап-топ компјутери, 85W Полнење за Лаптопот, 18W Полнење на Телефонот, 4K HDMI, 1Gbps Ethernet, Аудио, USB-Генералот 1, U

Anker Докинг Станица, PowerExpand Елита 13-во-1 Thunderbolt 3 Приклучете за USB-C лап-топ компјутери, 85W Полнење

DEN 7679.76

Износ
Това е достапна

На Сите-во-Едно Докинг Станица.На Thunderbolt порта 3, исто така, поддржува двојна 4 [email protected] Hz прикажува преку USB-C до двојна HDMI splitter (не се вклучени).1, оперативниот систем ќе преземете и инсталирате потребните двигатели за автоматски.Медиумите се Прикаже : На Thunderbolt 3 порта поддржува 5 [email protected] Hz додека HDMI порта поддржува резолуција на 4 [email protected] Hz.9 во;Ширина : 88. 3 : Како да се справи со екран капка, црн екран или на екранот треперење проблеми при поврзување на надворешен монитор?. *Усвоените трговски Марки HDMI, HDMI High-Definition Multimedia Interface, и HDMI Логото се трговски марки или регистрирани трговски марки на HDMI Лиценцирање Администратор, Inc.Power Expand Елита 13-во-1 Thunderbolt 3 Клупа.Поврзување на повеќе монитори преку Thunderbolt 3 и HDMI порти за поедноставно и попродуктивни искуство. 1) Единствен следи : 5 K (5120 x 2880 @ 60 Hz) преку Thunderbolt 3 долнопроточниот порт; 4 K (4096 x 2160 @ 60 Hz) преку HDMI порт.Оваа клупа работи со лап-топ компјутери со Thunderbolt порта 3, или со помош на USB-C порта која поддржува Display Port Alt Режим и Моќ Испорака.Тоа треба да оди далеку во неколку секунди. 6 : На полнење излез на dock е наведена како 85 W, кој е помал од мојот Mac Book полнач е излез.3 ft), добредојдовте водич, нашите грижете се-слободен 18-месечна гаранција, и одличен услуги на клиентите.За Macbook Air/Pro 2020 со М1 чип, A8396 не може да се поврзете со два монитора во исто време, но можете да daisy синџир повеќе монитори преку Thunderbolt 3 долнопроточниот порт.3 ʺ во помалку од 2 часа, додека 18 W Моќ Испорака USB-C порт може да го полните вашиот i Phone 11 во само 1.Системски побарувања : - домаќин уред мора да ја поддржува Моќта на Испорака и Display Port Alt или Режим на USB-C 3.Connect за да се и двете истовремено да уживаат во кристално јасно пренесување или прикажување низ 2 прикажува.12, Windows 8/10, i Pad OS, Linux оперативен СИСТЕМ. 4 : Како многу надворешни прикажува ова може клупа поддршка и она што се максимална резолуција?.На Thunderbolt 3 порта поддржува голем опсег до 40 Gbps—доволно да ги пренесат 20 GB датотека во нешто повеќе од 6 секунди.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Содржина : 6 Jura Claris Smart Касети.Погоден за Jura кафе машини : Z8, Z6, J6 / J600, S8 / S80, E8 / E80 / E800 E6 / E60 / E600, D6 / D60 / D6

[ Високо Квалитетни Материјали ] Палка алуминиум гас кабел заградата направени од страна на премиум ква

6 инчен / 80 x 60 cm Боја : како на сликата прикажани Пакет вклучува : 3 x Растенијата маски Забелешка : Прирачн

ШИРОКА ПРИМЕНА Нашиот кабинет брави за безбедност на децата може да се sticked на фиоки, фрижидер, ладилник

1 x USBC Gen1 : брзина на Пренос до 5gbps ( ТипC поврзете на мобилен телефон, ултрабрз уреди, флеш диск, HDD итн...

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Конструиран со идните Olympians во предви

Природен Гас Hydroponic Соба CO2 Генератор 8 Режач Безбедност Автоматско Пилотирање Горилници Природен Гас Hydr

Димензии : 25" H x 60" L x 15.5".Кабел за управување со функции да работат кабли во задниот дел на ТВ застане.За ЖИ

Име на производ : за да се Префрлате Прекинувач Поклопец;Навој Дупка со Дијаметар : 11mm / 7 / 16"(0.433").Вкупнат

Чување и прикажување Пушка, Пушка, Воздушна пушка, Airsoft, Пиштол или Соединение лак, сите големина Собрани

Околу Големина : 5".Бои се обележани со ултравиолетова (УВ) исчезнат со отпорни бои Висока резолуција ква

висок квалитет за Употреба : да се Има се направени од избрани алуминиум материјал, ова tortilla притиснете

????ЗАБАВА ВРЕМЕ BABYFUNY Музички Чекан Играчка промени своите очи секој пат кога ќе фунта мека гума главата

????【Совршен Поставите】Глина монистра, 6mm во дијаметар, 1mm дебели со 2mm дупка.Околу 250 компјутери / боја.По

Посебни заврши противи ' рѓа и обезбедува одлична заштита од underhood топлина.Гејтс Водени Од Можност.Гејт

Ова Е Оригинален Дел!.Инструкции за инсталација НЕ Се Опфатени Со Овој Дел!.Не го Видите Вашиот Модел Нав

[Избегне Скапи Поправка Сметка] Оваа Samsung Галакси S20 Екран заштитник е тројно на сила на општиот алтернат

Answer : ___________________________ Note : М1 Mac Books 2020 или други Mac Books користење М1 чип поддржува само еден надворешен монит

Оваа Заверена Обновена производ е фабрика refurbished, покажува ограничено или воопшто не носат, и ги вклучув

Натпревари OE форма, одговара и функција.Лесно пресврт отстранување и одговара за совршен печат.Направе

♥ Спецификација ♥ Tear drop ветување прстен направена во цврста 925 фунта сребро, печат S925, рачно поставувањ

Температурата мерење на точност не надминува +0.7 metyers, а најдалеку откривање на далечина е 2 метри Тоа мож

МАТЕРИЈАЛ : се Направени од издржлив високо квалитетни PP, мала тежина и долг животен век,лесно да се клас

Материјал : пластика.Боја ќе бидат испратени по случаен избор.Големина : app 9.5 cm*1cm.Лесен, лесен за носење и

САКАМ KITTIES PUSHEEN КАДИФЕН КОЛЕКЦИОНЕРСКИ СЕТ : Однесе дома сите kitties од популарниот "Сакам Kitties" Pusheen стрип в

SPEEDYORDERS Обичај Игра Контролер Игри Роденден Постер Големина 24x18, 36x24, 48x24 и 48x36 Видео Игра Ѕид Оркестарот,

ЗАШТИТЕН СЛОЈ Nonstick антитриење на кожата печати мала површина гребнатини и недостатоци.ЗАПЕЧАТУВАЊЕ ТЕ

Направен од тешкидолжност и отпорно на гребење најлон материјал.Добро поместена поставата перница нуд

Земја на Потекло : Кина.ЕДНОСТАВЕН за УПРАВУВАЊЕ со СОДРЖИНИ USB Податочен Клонирање USB податочен клонира

Please wait...