0
clear
  • GERYON Вакуум Sealer Кеси, Пре-Сече Храната Sealer Кеси Четвртиот Size 8x12 за Храна Saver Машина & Sous врски, за да обезбедат Готвење, 100 Count
  • -20%
  • -20%
GERYON Вакуум Sealer Кеси, Пре-Сече Храната Sealer Кеси Четвртиот Size 8x12 за Храна Saver Машина & Sous врски, за да обезбедат Готвење, 100 Count

GERYON Вакуум Sealer Кеси, Пре-Сече Храната Sealer Кеси Четвртиот Size 8x12 за Храна Saver Машина & Sous врски,

DEN 479.76

Износ
Това е достапна

Наменета За Сите Вакуум Sealer Машина : Компатибилен со Сите 'Менгеме Стил' Храна Sealer Вакуумско Пакување Машина.Подобро Вредност - 100 четвртиот големина торби на 12 инчен должина и 8 инчи широка Пре-сече, се Пред-запечатени ќеси чини помалку, не одземаат многу време 'Сечење и Запечатување" како со sealer ролни; Торби што НЕ се ГУЖВА & ПОГОДНО!.Безбедност : Изградени на 4 Мили мулти-слој материјал се безбедни за SOUS врски, за да обезбедат готвење.Двострано Текстура : специјални канали блок и кислород и влага за да се зголеми воздух отстранување, се елиминира замрзнувач горат и одржување на храна свежа и вкусна.За Храна за Складирање : Geryon вакуум sealer кеси се замрзнувач-безбедно, врие-безбедно, и микробранова-безбедно, што ги прави одлична опција за чување и подготовка на месо, морски плодови, зеленчук, и повеќе.Двострано текстура,4 Мили, BPA-Free за голем вакуум запечатување резултат.Компатибилен со GERYON бренд и сите други бренд "Менгеме Стил" Вакуум Sealer.Специјално дизајнирани канали блок кислород и влага за да се зголеми воздух отстранување.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Едно копче дизајн заедно со led индикатор светлото ви нудиме паметен уред искуство.Dual Режими ви ги понуди

ГАРАНЦИЈА И за ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ : Оваа храна sealers вакуумско пакување машина беше дизајниран со вграден

Покрај тоа, овој вакуум sealer машина со дигитални Кујна скала е за подобро готвење, печење, следење доза.Уд

Комората големина е од 10"W x 11"L x 3.4"H, компактен и елегантен за секое домаќинство кујна.СПОСОБЕН ЗА НАДВОРЕ

За повеќето апликации, користење на топлински импулс sealer на топлина поставување на 3 е доволно.На греење

Vesatility & Погодност во Кујната : Кога храната е заштитена од воздух и замрзнувач гори, секојдневниот оброк

Please wait...