0
clear
  • Tuningpros WV-405 Надвор Планината Прозорец Стакло Deflector Дожд Guard Темен Чад 4-pc Сет, Компатибилен Со 2000-2006 Chevrolet Тахо
  • -20%
  • -20%
Tuningpros WV-405 Надвор Планината Прозорец Стакло Deflector Дожд Guard Темен Чад 4-pc Сет, Компатибилен Со 2000-2006 Chevrolet Тахо

Tuningpros WV-405 Надвор Планината Прозорец Стакло Deflector Дожд Guard Темен Чад 4-pc Сет, Компатибилен Со

DEN 1024.08

Износ
Това е достапна

Армирано-акрил во темна боја на чад; Надвор Планината Стакло(не Во-Канал).имајќи дожд надвор, да им се овозможи свеж воздух и да се намали топлина израстоци во паркирани возила кога делумно се отвори. 100% боја исчезнат отпорни гаранција; Лесно не-вежба апликација.Инсталација со вклучени одобрени лента; Само чисти и се применуваат; Слики се покаже за повикување само.Обичај се вклопуваат за вашето возило; Овој дел е загарантирана да се вклопи : Chevrolet Тахо од 2000 до 2006 година. Овој прозорец очила deflector се најпопуларните додатоци за сите возила.Без разлика дали сте во движење или во паркинг, ова очила создаде кабината удобност со одржување дожд надвор, да им се овозможи свеж воздух и да се намали топлина израстоци во паркирани возила кога делумно се отвори.Направени со засилен акрилик во темна боја на чад.Ова стакло обезбеди 100% боја исчезнат отпорни гаранција.Тоа е лесно да се инсталира и "Не-Дупки-Да-Вежба'.Инсталација со вклучени ОЕМ одобрени лента.Само чисти и се применува.Сопствени направени за да ги собере на секој конкретен модел.Spec Овој дел е загарантирана да се вклопи : Chevrolet Тахо 2000-2006 Fit Следниве Направи/Година/Модел : Да/ Година : Chevy Chevrolet Тахо 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 Model : Base, LS, LT, Ограничен, Z71 (Сите.Надвор Планината Стакло)Четири Врати/ 4 Дрс модел само, не за Вагон.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

*Добар Fitment : Овој заден спојлер крило е добро одговара за Мерцедес Бенц E Класа W211 E300 E350 E430 E500 E55 E63 AMG Седан

Направени од високовлијание акрилик во УВ & отпорен на гребење и оптички транспарентен.За да се овозмож�

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема �

Компатибилен со 20142019 BMW 4Series F32 Купе.Направени од Силна АБС Материјал.Пакет вклучувајќи 1 сет на спојлер.О

Пакет Димензии : 15 L x 6.5 H x 11 W (инчи).Пакет Тежина : 2.3 фунти.Земја на Потекло : Германија.Дел Број : 4025066125043...

Направи со засилен arylic во темна боја на чад.Намалување на ветрот, бучава и задржи облачно надвор...

*Добар Fitment : Ова карбонски влакна заден прозорец спојлер крило е добро за БМВ Х5 G05 x Drive40i x Drive50i База т над

*Добар Fitment : Ова предниот браник усна спојлер е добро одговара за Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Голф VII MK7 R & Rline

Инсталирајте флексибилно и лесно, во минути.Треба да се изменува и се сечат за да се инсталира правилно.�

Зголеми вашиот свеж воздух уживање.Елегантни аеродинамичен стил.Го намалува правец на бучава.Инсталир�

Пред купување, треба да се провери слики и Година на автомобил.Chevrolet Автомобил : Hyundai 4врата седан Новата E

Професионална изработка, совршен натпревар со вашиот модел.не бара сложени операции ¡¾ABS материјал¡¿ П�

Еден пар право / лево.Изработен од квалитетни пластични материјали.Зголемената површина е тридимензио

Целосна висина, заврши околу, дизајн обезбедува елегантни, аеродинамичен изглед.Ефикасно ги штити хауб�

Компатибилен со 20132016 Scion FRS ; 20132020 Субару BRZ ; 20172020 Тојота 86 Материјал : Висок Квалитет на Карбонски Влакна

V8 ГАС DOHC Turbocharged Fit за Benz S500 2016 База Купе 2Врата 4.Се надеваме дека детални информации околу вашата нарачка

⮈ Fitment : Заден Прозорец Покривот Сонцето Сенка Стакло Спојлер Покритие Одговара за Ford Mustang 20152019...

Се вклопува одберете Фолксваген Jetta Sport Wagen модели.Ве молиме внесете го вашето возило информации погоре,

*Добар Fitment : Овој заден спојлер на багажникот крило е добро одговара за Audi A4 Б8 Седан 2013 2014 2015 2016 година Ле

✔Fitment : За Кадилак CTS 2Врата 2012 2013 2014 година ✔Пакет, вклучувајќи : 1 buc спојлер, самолепливи ленти ✔Направе

Пред купување, треба да се провери слики и Година на автомобил.Chevrolet Автомобил : Hyundai 4врата седан Новата E

Компатибилен со 20192022 1Серија F40 Hatchback.Направени од FRP Материјал.Пакет вклучувајќи 1set на спојлер 100% Сосема

Направете вашиот автомобил повеќе луксузен, стилски.Во прилог на подобрување на изгледот, на задното кр

Висока класа на квалитет и многу издржливи.Компактна големина и лесен.Состојба : 100% Сосема Нов.Резервни

5ГОДИШНА ГАРАНЦИЈА!Ако имате било какви проблеми со намали во следните 5 години, ние го замени тоа БЕСПЛА

ЛентаНа deflectors Affix до прозорецот рамка со ленти од предсе применува, автомобилскатаодделение лента.Лесн

1.Автомобил универзална одговара на задната страна здолниште продолжување winglet diffuser 2.Мерки на 14" (L) x 3" (W)

Директно Одговара.Вистински ОЕМ Фабрика Оригиналниот дел.Гарантира против сиромашните изработка и мат

Please wait...