0
clear
  • nutroeno Растенијата Опфаќа Замрзнување Заштита 1.2 оз - Обновливи Постоечкиот Ред Маска, Мраз Ќебиња за Надворешна Растенија & Зеленчук, Дише Градина Опфаќа за Ново Зас?
  • -20%
  • -20%
nutroeno Растенијата Опфаќа Замрзнување Заштита 1.2 оз - Обновливи Постоечкиот Ред Маска, Мраз Ќебиња за Надворешна Растенија & Зеленчук, Дише Градина Опфаќа за Ново Зас?

nutroeno Растенијата Опфаќа Замрзнување Заштита 1.2 оз - Обновливи Постоечкиот Ред Маска, Мраз Ќебиња за Надворешна

DEN 488.16

Износ
Това е достапна

Чувајте ги надвор птици & минимизира куче оштетување на трева растечката област.Тие може да се користат за различни култури, како што се диња, домати, зелена пиперка, топла пиперки, лубеница, тиква, јагоди и цвеќиња, меѓу другите.Чувајте ги вашите рано-засадени средината на Мај садници од мрзнување во доцна пролет слаби врнежи од снег во покрена градина легла.Маска овошни дрвја за да се задржи на птици, верверички, и стаорци од крадење мојот сливи, кајсии, праски, и јаболка. 【Дише Лесен Материјал】материјал од растително или дедо мраз поклопецот е не-плетени полипропилен материјал кој е лесен дише и издржливи. 【Подарок за Gardeners】Пакет се вклучени ред покрие со метал удели, голем градинарство подароци за вашите родители, пријатели, почитувани колеги, итн.Штити градини, контејнери, potted растенија и воскресна кревети од critters и временските услови.Спречила птици од јадење на семето пред ртење.Одлично за топлина во пролет и во сенка топло лето. 【Широка примена】Постоечкиот Ред Маска може да се намали во различни големина за да го штити вашиот растенија од силното сонце, инсекти и птици во текот на пролетта и летото.Задржи топло сонце исклучување на зелена салата и да ја задржите грешки од јадење растенија.Ултра-фини мрежа структура може да се задржи птици и други мали животни од и нека воздух , светлина и влага да помине.лесно може да се пласира на врвот на растенијата, за да се заштити вашиот растенија.Тоа е исто така корисни за заштита на дрвото овошје и бобинки.Погодна за секој празник, Денот на Вљубените, Божиќ, и така натаму.【Се прошири на Вашиот Жетвена Сезона】На растенијата ред покрива не само што можат да работат против мраз , но, исто така, може да биде одлична алатка за ртење и добро за брза seedling growth.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

САКАМ KITTIES PUSHEEN КАДИФЕН КОЛЕКЦИОНЕРСКИ СЕТ : Однесе дома сите kitties од популарниот "Сакам Kitties" Pusheen стрип в�

SPEEDYORDERS Обичај Игра Контролер Игри Роденден Постер Големина 24x18, 36x24, 48x24 и 48x36 Видео Игра Ѕид Оркестарот, �

Вистински ОЕМ замена дел.BKI стана лидер во скара и пушењето опрема за индустрија и сега се нуди целосна л

Посебни заврши противи ' рѓа и обезбедува одлична заштита од underhood топлина.Гејтс Водени Од Можност.Гејт�

Направен од тешкидолжност и отпорно на гребење најлон материјал.Добро поместена поставата перница нуд�

Чувајте ги вашите пушка и пиштол списанија организирана и се на дофат со се Одржи Прикажува универзална

Дизајн за Пушки и пушка чување и прикажување : Што ќе се одржи на 6 пушки.Монтирани нашиот рачно изработе�

Содржина : 6 Jura Claris Smart Касети.Погоден за Jura кафе машини : Z8, Z6, J6 / J600, S8 / S80, E8 / E80 / E800 E6 / E60 / E600, D6 / D60 / D6

Чување и прикажување Пушка, Пушка, Воздушна пушка, Airsoft, Пиштол или Соединение лак, сите големина Собрани

Материјал : пластика.Боја ќе бидат испратени по случаен избор.Големина : app 9.5 cm*1cm.Лесен, лесен за носење и

Име на производ : за да се Префрлате Прекинувач Поклопец;Навој Дупка со Дијаметар : 11mm / 7 / 16"(0.433").Вкупнат

МАТЕРИЈАЛ : се Направени од издржлив високо квалитетни PP, мала тежина и долг животен век,лесно да се клас

Награден со квалитет на печат ECARF.Компатибилен со CHG и алкохолбазирани рака sanitizer без impaiting на неговата е�

висок квалитет за Употреба : да се Има се направени од избрани алуминиум материјал, ова tortilla притиснете �

[Избегне Скапи Поправка Сметка] Оваа Samsung Галакси S20 Екран заштитник е тројно на сила на општиот алтернат

Натпревари OE форма, одговара и функција.Лесно пресврт отстранување и одговара за совршен печат.Направе�

ЗАШТИТЕН СЛОЈ Nonstick антитриење на кожата печати мали површински несовршености.НЕ RETORQUE ДИЗАЈН Челик core �

Оваа Заверена Обновена производ е фабрика refurbished, покажува ограничено или воопшто не носат, и ги вклучув

Предвидено со Сертификат за Автентичност и Доживотна Гаранција за Автентичноста со world реномирани ант�

Димензии : 25" H x 60" L x 15.5".Кабел за управување со функции да работат кабли во задниот дел на ТВ застане.За ЖИ

Таа НЕ поддржува камиони, полуприколки, депонија камиони, трактори, хибриди, електрични возила и други к

Please wait...