0
clear
  • ZUP2US 10x7ft Голф Пракса Нето-Симулатор за да се активира, Двор Возење, Удирајќи w/Ставање на Куп, Топката Линија за Напредок, Ставајќи Мат, 6 Pack Пена Топки, Голф Патна Торб?
  • -20%
  • -20%
ZUP2US 10x7ft Голф Пракса Нето-Симулатор за да се активира, Двор Возење, Удирајќи w/Ставање на Куп, Топката Линија за Напредок, Ставајќи Мат, 6 Pack Пена Топки, Голф Патна Торб?

ZUP2US 10x7ft Голф Пракса Нето-Симулатор за да се активира, Двор Возење, Удирајќи w/Ставање на Куп, Топката

DEN 2878.80

Износ
Това е достапна

Подобрување на Вашиот Голф Игра - се Обиде ZUP2 US голф мрежи за двор возење со трева и помогне да се подобри својата игра.Пракса за возење, удирање, и ставање со вашиот нов голф пракса нето и outplay вашата конкуренција.Неспоредлив Квалитет - Fiberglass прачки направи вашиот нов голф пракса нето-симулатор ултра цврсти и издржливи.Додадовме голем fiberglass рамка за да се обезбеди соодветна поддршка и knotless најлон нето-да ги апсорбира сите голф влијание екран нивоа. (10x8x7ft).Задоволството на клиентите - Конкурент голф пракса мрежи за дворот можат да користат евтин материјал, а тоа е зошто ZUP2 US голф мрежи за внатрешна или надворешна пракса е вашиот најдобар избор.Секој ZUP2 US затворен голф симулатор е поддржан со 30 ден парите назад гаранција.Комплетен Сет - Секој голф обука комплет доаѓа со 1 голф притискање нето, 1 ставање првенство, 1 топче за голф линија за напредок, 1 голф ставање мат, 2 гума tees, и 6 пена пракса голф топки за дворот.Ако купувате денес ќе добиете пригоден голф патна торба.Easy Setup - Вашиот голф chipping нето може да се подесување во бриз.Нашите лесно да се следат отворен и затворен голф симулатор инструкции водич низ секој чекор на вашиот подесување за стрес слободни искуство.Сите нивоа на голфери, мажи, жени и деца да учествуваат.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Одлично за надворешна и внатрешна употреба.Нето поставува во помалку од 2 минути.Вклучува 7ft x 7ft (49 Регио

ВКЛУЧУВА : Morvat Бејзбол Опрема вклучува 7' x 7' бејзбол и софтбол притискање нето, на прилагодливи бејзбол te

7 ft x 4 ft IРАМКА PITCHING ЕКРАН Инстант преносни бејзбол pitching екранот е 7 метри висок од 4 метри широк и може да

♥ Заврши одбојка во собата за употреба на отворено и вклучува : тешки метални столбови со времето отпор

Нето поставува во минути, па тоа може лесно да се преземат за да се области за обука, но исто така може да

7 "X 7' ТЕШКИДОЛЖНОСТ СПОРТСКИ НЕТО 7ply knotless спортски пребивање е дебела, трајни и тешкидолжност.Не дозвол

БРЗО и ЛЕСНО ПОДЕСУВАЊЕ Ова Одбојка Нето Сет со Столбови обезбедува лесно поставување и takedown.Имаме лес

Please wait...