0
clear
  • Соларни Адреса Знак, Homlux Куќа Броеви за Надвор со Метални Прашање, LED Осветлен Куќа Бројот Знак Модерна IP44 Водоотпорен Адреса Плакета, Слободни Сопствени Налепница
  • -20%
  • -20%
Соларни Адреса Знак, Homlux Куќа Броеви за Надвор со Метални Прашање, LED Осветлен Куќа Бројот Знак Модерна IP44 Водоотпорен Адреса Плакета, Слободни Сопствени Налепница

Соларни Адреса Знак, Homlux Куќа Броеви за Надвор со Метални Прашање, LED Осветлен Куќа Бројот Знак Модерна

DEN 1464.00

Износ
Това е достапна

【Лесно да се Инсталира】Само треба 5-10 минути, направете ја вашата куќа да се забележи очигледно.Погодно да се одржи на вашата врата, двор, градина, патеката или гаража.Време е толку скапоцени, нека ви го трошат повеќе на уживање во животот. 【Нон-Стоп се Видливи Сите Ноќ】Постојано работи 8-10 часа во текот на Ноќта, по 6 часа, обвинет од страна на директна сончева светлина на Денот.Амбиентална светлина сензор овозможува оваа адреса број знак паметни и авто светлината во темнината. (Совети : Недоволна директна сончева светлина, може да го намалите осветлувањето на времето.). 【Ви стигне Брзо】се Чувствуваат слободни да се грижите дека изразат превозникот, поштарот,оган камион или брза помош не може да се најде вашата куќа има повеќе.Ќе добиете брзи пакет испорака, прашува јавна помош услуга во случај на итност.Дури и ако една личност прв пат да го посетите вашиот дом, тој или таа нема да пропуштите вашите место во секое време. 【Око-Friendly Читање】ГОЛЕМИ лепило налепница броеви & писма, LED соларна автоматско возвишеното систем, ВИСОК контраст боја дизајн, Хоризонтална екранот, направете ја вашата куќа бидат забележани и се наоѓа јасно на прв поглед, без оглед на денот или ноќта. 【Двојна Удели, Двојно Стабилност】Поддржани со 2 висока јачина МЕТАЛ Удели, оваа соларна куќа броеви знак е најмалку 200% Стабилна како и другите бренд само со еден единствен пластични прашање.Стои цврсто и ја придружува вашата куќа под лоши временски услови, како што е поројниот дожд, силни ветрови или големи snowstorm.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

СТИЛСКИ СПРЕЧУВАЊЕ на ЖАЛБА елегантен прилагодено адреса плакета обезбедува дополнителни детали за д�

работа блузи, за жени канцеларија midi должина мал лето блузи западен носат за жените кошули копчето до ко

Споредување со други броеви знаци дека само поседувате еден осветлување боја, соларни адреса број знак

Please wait...