0
clear
  • ДНК MOTORING WVS-179 Темен Чад се Пропустливи Прозорец Стакло Deflector Ветер:/Sun Guard (4pcs), 1 Пакет
  • -20%
  • -20%
ДНК MOTORING WVS-179 Темен Чад се Пропустливи Прозорец Стакло Deflector Ветер:/Sun Guard (4pcs), 1 Пакет

ДНК MOTORING WVS-179 Темен Чад се Пропустливи Прозорец Стакло Deflector Ветер:/Sun Guard (4pcs), 1 Пакет

DEN 623.76

Износ
Това е достапна

99-05 Hyundai Sonata 4-Врата.Снимката лагер прави сите вашата работа полесна со вклучени автомобилската-одделение 3 M лента.Професионални installer-от е препорачливо!.Пушеле леќа за намалување на отсјај, и им овозможува на автомобили да бидат паркирани со windows vented.Им овозможува на windows за да се отвори малку, и не треба дожд вода внесете преку отворање.Прозорец стакло ги штити вас и внатрешни работи на вашиот автомобил, од влажни временски услови, од страна на deflecting дожд, снег, лапавица, ветер и град подалеку од прозорците на вашето возило, на тој начин што ќе ви овозможи да одржите вашиот windows отворен и во inclement времето.Don ' t само мразам кога ќе се ре возење заедно во вашиот автомобил, сакајќи и има потреба да ги отворите вашите прозорци за некои свеж воздух поради тоа што s топла и заостанато во внатрешноста на вашето возило, но тоа s или raining или снег надвор и отворен прозорец значи дека ќе се навлажни?Прозорец стакло се грижи за вашиот проблем!.Стил : Лента-На.Нашите професионални техничари прават тешки за истражување и развој во тестирање автомобил апликации и опрема за нашите производи.Пакет се Вклучени : 4 pc.Направен од висок квалитет на акрил.Боја : Чад.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Пред купување, треба да се провери слики и Година на автомобил.Chevrolet Автомобил : Hyundai 4врата седан Новата E

Автомобил Карбонски Влакна Rearview Огледало Школки.Водоотпорен Rain Shield Филм за Автомобил.Корисни надвореш�

✔Fitment : За Кадилак CTS 2Врата 2012 2013 2014 година ✔Пакет, вклучувајќи : 1 buc спојлер, самолепливи ленти ✔Направе

*Добар Fitment : Овој заден спојлер крило е добро одговара за Мерцедес Бенц E Класа W211 E300 E350 E430 E500 E55 E63 AMG Седан

5ГОДИШНА ГАРАНЦИЈА!Ако имате било какви проблеми со намали во следните 5 години, ние го замени тоа БЕСПЛА

ЛентаНа deflectors Affix до прозорецот рамка со ленти од предсе применува, автомобилскатаодделение лента.Лесн

Зголеми вашиот свеж воздух уживање.Елегантни аеродинамичен стил.Го намалува правец на бучава.Инсталир�

5ГОДИШНА ГАРАНЦИЈА!Ако имате било какви проблеми со намали во следните 5 години, ние го замени тоа БЕСПЛА

*Добар Fitment : Овој заден спојлер на багажникот крило е добро одговара за Audi A4 Б8 Седан 2013 2014 2015 2016 година Ле

Направени од високовлијание акрилик во УВ & отпорен на гребење и оптички транспарентен.За да се овозмож�

⮈ Fitment : Заден Прозорец Покривот Сонцето Сенка Стакло Спојлер Покритие Одговара за Ford Mustang 20152019 Дава ваш�

Целосна висина, заврши околу, дизајн обезбедува елегантни, аеродинамичен изглед.Ефикасно ги штити хауб�

Висока класа на квалитет и многу издржливи.Компактна големина и лесен.Состојба : 100% Сосема Нов.Резервни

Со оваа универзална спојлер, горелифт на опашката на вашето возило може да биде ефикасно се намали.Таа д

Компатибилен со 20142019 BMW 4Series F32 Купе.Направени од Силна АБС Материјал.Пакет вклучувајќи 1 сет на спојлер.О

Инсталирајте флексибилно и лесно, во минути.Треба да се изменува и се сечат за да се инсталира правилно.�

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема �

Пакет Димензии : 15 L x 6.5 H x 11 W (инчи).Пакет Тежина : 2.3 фунти.Земја на Потекло : Германија.Дел Број : 4025066125043...

⛦Карактеристики : Задните Diffuser со сјајни изглед и стилски дизајн, подобрување на вкупните перформанси �

1.Автомобил универзална одговара на задната страна здолниште продолжување winglet diffuser 2.Мерки на 14" (L) x 3" (W)

*Добар Fitment : Ова карбонски влакна заден прозорец спојлер крило е добро за БМВ Х5 G05 x Drive40i x Drive50i База т над

Професионална изработка, совршен натпревар со вашиот модел.не бара сложени операции ¡¾ABS материјал¡¿ П�

【Обичај се Вклопуваат】Оваа задните јаглерод спојлер прилагодено Одговара за Компатибилен со Audi А5 Б8 2

Директно Одговара.Вистински ОЕМ Фабрика Оригиналниот дел.Гарантира против сиромашните изработка и мат

Please wait...