0
clear
  • Dowellife 3 Пара Намали Ракавици Отпорни на Храна Оцена 5 Ниво на Заштита, Безбедност Кујна Намалувања Ракавици за Мандолина Режење, Риба Филе, Обработка, Остриги Shucking, М?
  • -20%
  • -20%
Dowellife 3 Пара Намали Ракавици Отпорни на Храна Оцена 5 Ниво на Заштита, Безбедност Кујна Намалувања Ракавици за Мандолина Режење, Риба Филе, Обработка, Остриги Shucking, М?

Dowellife 3 Пара Намали Ракавици Отпорни на Храна Оцена 5 Ниво на Заштита, Безбедност Кујна Намалувања Ракавици

DEN 215.76

Износ
Това е достапна

Заштита на вашата рака од прекини и гребнатинки-Со високи перформанси намали отпорен материјал HDPE е усвоен и ракавици е награден со EN388 ниво C намали отпорот сертификација. 10 пати посилни од нормално ракавици.Одличен комфорт и умешност да се носат и контрола- флексибилна работа, Не е премногу тешко, Без лизгање.Посебен високо еластична најлон е споен да се направи ракавици одговара на вашата страна толку добро.Лесно да дезинфенкцирам и се чува чист- тоа е рака и машина перат и може да бидат санирани како кујна пример, перење на садови крпа.Повеќе погодно да се откажам се исуши и да го замени- Една интимна дизајниран висат прстен е со фиксен на секоја ракавици зглоб.Сега кликнете на "Додади во Кошничка" копчето за цел да се избегне 99% рака случајна повреда за вашето семејство во кујната прекини, остриги shucking, сечење месо, путер мандолина, зеленчук сечење, овошје пилинг, резби во дрво, столарија и нож работи.Боја : Зелена Трева | Големина : Екстра Големи.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Оваа Заверена Обновена производ е фабрика refurbished, покажува ограничено или воопшто не носат, и ги вклучув

Овој производ бродови во polybag.Чекор по чекор и поим со поим – тоа е Сино е Индиции & Вас!Децата ќе го сакам

Натпревари OE форма, одговара и функција.Лесно пресврт отстранување и одговара за совршен печат.Направе

На СитевоЕдно Докинг Станица.На Thunderbolt порта 3, исто така, поддржува двојна 4 [email protected] Hz прикажува преку USBC до дв

Стилски дизајн го прави тоа не само перење кошница, но, исто така мебел украс.Голем капацитет, погоден за

[ Високо Квалитетни Материјали ] Палка алуминиум гас кабел заградата направени од страна на премиум ква

Посебни заврши противи ' рѓа и обезбедува одлична заштита од underhood топлина.Гејтс Водени Од Можност.Гејт

????【Совршен Поставите】Глина монистра, 6mm во дијаметар, 1mm дебели со 2mm дупка.Околу 250 компјутери / боја.По

Answer : ___________________________ Note : М1 Mac Books 2020 или други Mac Books користење М1 чип поддржува само еден надворешен монит

Ова Е Оригинален Дел!.Инструкции за инсталација НЕ Се Опфатени Со Овој Дел!.Не го Видите Вашиот Модел Нав

SPEEDYORDERS Обичај Игра Контролер Игри Роденден Постер Големина 24x18, 36x24, 48x24 и 48x36 Видео Игра Ѕид Оркестарот,

Околу Големина : 5".Бои се обележани со ултравиолетова (УВ) исчезнат со отпорни бои Висока резолуција ква

Дизајн за Пушки и пушка чување и прикажување : Што ќе се одржи на 6 пушки.Монтирани нашиот рачно изработе

САКАМ KITTIES PUSHEEN КАДИФЕН КОЛЕКЦИОНЕРСКИ СЕТ : Однесе дома сите kitties од популарниот "Сакам Kitties" Pusheen стрип в

Земја на Потекло : Кина.ЕДНОСТАВЕН за УПРАВУВАЊЕ со СОДРЖИНИ USB Податочен Клонирање USB податочен клонира

Награден со квалитет на печат ECARF.Компатибилен со CHG и алкохолбазирани рака sanitizer без impaiting на неговата е

Леќа ширина : 47 милиметри.Го НАМАЛУВА СЈАЈОТ : Специјални леќи работат за да се елиминира отсјај од компј

Предвидено со Сертификат за Автентичност и Доживотна Гаранција за Автентичноста со world реномирани ант

Кликнете на "Видете сите купување на опции" или "Додади во Кошничка" копче за да го купите.Се продава од Ant

Please wait...