0
clear
  • LYLYCTY 7x5ft Кошарка Тема Позадина Графити Уметност, Спорт Фотографија Позадина за Роденден Оркестарот Банер Фото Кабина Студио Реквизити MBLSLY15
  • -20%
  • -20%
LYLYCTY 7x5ft Кошарка Тема Позадина Графити Уметност, Спорт Фотографија Позадина за Роденден Оркестарот Банер Фото Кабина Студио Реквизити MBLSLY15

LYLYCTY 7x5ft Кошарка Тема Позадина Графити Уметност, Спорт Фотографија Позадина за Роденден Оркестарот Банер

DEN 453.12

Износ
Това е достапна

Професионално печатење,hd patternnot лесно исчезнат,боја верност,уметнички ефект стерео чувство на силна.Специјализирана во производство на различни печатење на стоки.Ние ќе се потрудиме да услуга за вас.Се чувствуваат слободни да ни e-mail за да разговараат за промет на големо бизнис.Може да се Пеглаат.Може да се Мијат со кајгана-слободна вода.Различни осветлување ќе имаат различни снимање ефект,можете да се обидете да ја подесите светлата да се направи вашите фотографии подобро!.☛【Надгради Материјал】✔ ПОЛИЕСТЕР ТКАЕНИНИ .Ви благодариме!.Тоа е Мека,Трајни,Еднократно,Лесна,Лесна за носење,Не-рефлективен и Подебели од винил позадина.Сите рабови се усвои со посебни ливчиња моделирање кои се убави, силна и да се спречи кинење.♚Пакет Содржина : 1x Фотографија Позадина Крпа♚Посебно внимание : ❤ве Молиме чувајте го подалеку од вода и оган!❤Со цел да се олесни транспортот, позадина крпа ќе биде укината за пакување, така што таму може да се набори, не грижете се, нема да влијае на користењето.Се чувствуваат слободни да ни e-mail преку 'Производот Прилагодување Барањето' предмет. ☛【Надгради Материјал】✔ ПОЛИЕСТЕР ТКАЕНИНИ .Тоа е Мека,Трајни,Еднократно,Лесна,Лесна за носење,Не-рефлективен и Подебели од винил позадина.Може да се Пеглаат.Се чувствуваат слободни да ни e-mail преку 'Производот Прилагодување Барањето' предмет. ☛【Поддршка Прилагодување】✔ ве Молиме контактирајте со нас пред исплата.(Имајте на ум : Вие треба да го прилагодите големина на текстот, бојата на кожата, или она што сакате да се промени)☛【Фабрика Директни】✔Фабрика сила.Сите рабови се усвои со посебни ливчиња моделирање кои се убави, силна и да се спречи кинење.Во однос на винил,ПОЛИЕСТЕР ПЛАТНО нема да биде лесно да се брчки.❤Обновување метод е како што следува : се Постават позадина со лицето надолу на маса прво,потоа да го употребите на пареа пеглање машина (температура не треба да надминува 90 степени)♚Боја : Нормално : Поради различни бои калибрација на секој компјутерски екран, во позадина, екранот може да биде малку поинаков од слика дисплеј во боја, но не влијае на вашата употреба, се надевам, ќе може да се разбере.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

❤Материјал : винил(Висока резолуција и квалитет Лесен,лесен за складирање и за носење ❤Пакет : 1 PCS Про П

◆ Пакет answer : ___________________________ Note : Само 1 BUC Позадина,Позадина Стојат или Клипови Не се вклучени...

Божиќ Камин Позадина за Фотографија 7x5ft Црвена Тула Камин Украси за Божиќ Партија Фото Позадина Слики С

Животната средина смола материјал, живи и здрави, издржливи.Елегантна декорација : Инспириран од вашето

24"x24" (60cm*60см) една страна фотографија ПВЦ позадина одбор.Тврд ПВЦ одбор материјал, издржлив и лесен за чи

1 Материјал:Винил Крпа,без Splice,лесна,компјутерот печатен,многу јасно 2 Големина:5x3 FT (150cm широк од 100

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Не допирајте го со вода [Направи Партија Посебни] : Поради неговата зима тема, тоа може да биде нагласува

Материјал состав:Направени од високо квалитетен материјал, тоа е издржлив.Со цел да се олесни процесот

【Реални Аквариум】Обезбеди едноставен и ефикасен позадина дизајн за вашиот аквариум со атрактивна тем

Големина : 5 X6.5ft / 1.5×2m (1.5 метри широк, 2m висок), предмети се испраќаат од страна на виткање, и лесно да се но

големина : 150 X90 CM / 5 X3 FT ,210 X150 CM / 7 X5 FT, пакетот ќе се примени само содржи позадина ѕидот и без загради.Вис

【Големина】 : 7x5 FT 【Материјал】 : Надгради полиестер.Мие, пеглаат, и не бледнее.Лесно носење и може да се з

☺СОВРШЕН ДИЗАЈН : круг позадина покритие може да биде совршено интегрирани со circule лак, па нема потреба

◆Внимание : Стои и Клипови се Исклучени ◆Големина : 5x7ft (150cm ширина x 215cm висина) ◆Функција : 105gsm Тенка Вин

★Материјал Изглед Надградба на Винил материјал.Специјализирана во производство на различни печатење

Фотографија skills You треба да се задржи одредено растојание кога го користите позадина за преземање на сл

Големина : 10 X12ft(3 X3.6 M) Позадина,совршен за телевизија,видео продукција и дигитална фотографија.Мека ткае

⭐ Содржина : [1 x] Професионална Фотографија Студио Муслин Позадина / [3 x] Пролет се Стега ⭐ 9 x 13 нозе Диме

ПОВОД : Винил фотографија позадина позадина е погодна за Внатрешна и надворешна снимање;свадба,забава,р

Лента или капи позадина на ѕидот ве Молиме Имајте на ум 1 Бидејќи на нашата позадина материјал или слико

Позадина е тенка, лесна, нерефлективен и издржливи без џеб на нејзиниот врв, погоден за забава, одмор, св

Големина : 10 x 7 FT (W x H) / 3 x 2.2 Метри (W x H).Било која големина и слика може да се изменуваат.Ако сакате да ја п

3x5ft 0.9x1.5m Дрво Жито Тули Тенка Фотографија Позадина Студио Фото Реквизити Backdrop Feature : Материјал : Cloth Size : 3 x

Backdrops се тркалаат станот и може да бидат обесени или вертикално или хоризонтално.Добредојдени се ваши п

Please wait...