0
clear
  • Farmlyn Крик на Растенијата Опфаќа за Ладно време, Замрзнување Заштита на Растенија (23 x 31 во, 8 Парчиња)
  • -20%
  • -20%
Farmlyn Крик на Растенијата Опфаќа за Ладно време, Замрзнување Заштита на Растенија (23 x 31 во, 8 Парчиња)

Farmlyn Крик на Растенијата Опфаќа за Ладно време, Замрзнување Заштита на Растенија (23 x 31 во, 8 Парчиња)

DEN 215.76

Износ
Това е достапна

Зимски Растенијата Опфаќа : Ова растение замрзнување заштита поклопецот е дизајниран да им помогне на фиданки, се зголеми грмушки, виси цвет кошеви, и овошје-имајќи грмушки напредува а под остри временски услови.Растенијата Грижа : зима растенијата опфаќа ќе го заштити отворено растенија од мраз и замрзнете, додека истовремено обезбедување на сончева светлина, воздух и вода да се филтрира низ и одржување на здрав раст.Drawstring Дизајн : Секоја фабрика мраз покрие мерки 23 инчи широка и 31 инчи во висина со прилагодливи drawstring за дополнителна стабилност против windy временските услови, животните, и мраз.Сигурен Квалитет : Нашата замрзнување ќебиња за надворешна растенија се направени од меки, лесни термопластични руно дека лесно може да се отстранат и да се замени секое утро.Она што се Вклучени : Вклучува 8 растенијата мраз заштита ги покрива.Нашите сет од 8 мраз опфаќа за растенијата, ќе се заштитат малите овошни дрвја, грмушки, potted succulents, или виси цвет кошеви од замрзнување време на студената зима сезони.Направени од високо-квалитет на термопластични руно, мраз опфаќа за надворешна растенија ќе се овозможи сончевата светлина да допре до растенија, додека истовремено обезбедување на мраз останува надвор.Секој заштита на растенијата покрие мерки 23 x 31 инчи со прилагодливи drawstring на дното за да се обезбеди целосна покриеност во windy, дождливо, и снег временските услови.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Одговара СУБАРУ Наследство(Тип D или подоцна тип BL / BP, од типот Атип BM / BR, including Eye Очите),СУБАРУ Impreza (од �

ЗАШТИТЕН СЛОЈ Nonstick антитриење на кожата печати мали површински несовршености.НЕ RETORQUE ДИЗАЈН Челик core �

Овој производ бродови во polybag.Чекор по чекор и поим со поим – тоа е Сино е Индиции & Вас!Децата ќе го сакам

Дизајн за Пушки и пушка чување и прикажување : Што ќе се одржи на 6 пушки.Монтирани нашиот рачно изработе�

Натпревари OE форма, одговара и функција.Лесно пресврт отстранување и одговара за совршен печат.Направе�

Леќа ширина : 47 милиметри.Го НАМАЛУВА СЈАЈОТ : Специјални леќи работат за да се елиминира отсјај од компј

Околу Големина : 5".Бои се обележани со ултравиолетова (УВ) исчезнат со отпорни бои Висока резолуција ква

1 x USBC Gen1 : брзина на Пренос до 5gbps ( ТипC поврзете на мобилен телефон, ултрабрз уреди, флеш диск, HDD итн...

ШИРОКА ПРИМЕНА Нашиот кабинет брави за безбедност на децата може да се sticked на фиоки, фрижидер, ладилник

Вистински ОЕМ замена дел.BKI стана лидер во скара и пушењето опрема за индустрија и сега се нуди целосна л

Чувајте ги вашите пушка и пиштол списанија организирана и се на дофат со се Одржи Прикажува универзална

Температурата мерење на точност не надминува +0.7 metyers, а најдалеку откривање на далечина е 2 метри Тоа мож

Содржина : 6 Jura Claris Smart Касети.Погоден за Jura кафе машини : Z8, Z6, J6 / J600, S8 / S80, E8 / E80 / E800 E6 / E60 / E600, D6 / D60 / D6

Награден со квалитет на печат ECARF.Компатибилен со CHG и алкохолбазирани рака sanitizer без impaiting на неговата е�

Име на производ : за да се Префрлате Прекинувач Поклопец;Навој Дупка со Дијаметар : 11mm / 7 / 16"(0.433").Вкупнат

Кликнете на "Видете сите купување на опции" или "Додади во Кошничка" копче за да го купите.Се продава од Ant

Answer : ___________________________ Note : М1 Mac Books 2020 или други Mac Books користење М1 чип поддржува само еден надворешен монит�

Чување и прикажување Пушка, Пушка, Воздушна пушка, Airsoft, Пиштол или Соединение лак, сите големина Собрани

Откако купувањето, нашите пријателски, U S врз основа претставници ќе ви испрати дизајн распоред за ваше�

6 инчен / 80 x 60 cm Боја : како на сликата прикажани Пакет вклучува : 3 x Растенијата маски Забелешка : Прирачн�

ЗАШТИТЕН СЛОЈ Nonstick антитриење на кожата печати мала површина гребнатини и недостатоци.ЗАПЕЧАТУВАЊЕ ТЕ

САКАМ KITTIES PUSHEEN КАДИФЕН КОЛЕКЦИОНЕРСКИ СЕТ : Однесе дома сите kitties од популарниот "Сакам Kitties" Pusheen стрип в�

SPEEDYORDERS Обичај Игра Контролер Игри Роденден Постер Големина 24x18, 36x24, 48x24 и 48x36 Видео Игра Ѕид Оркестарот, �

На професионална одделение се соочуваат со сликарството комплет со квалитетни бои формулиран за теков�

Ова Е Оригинален Дел!.Инструкции за инсталација НЕ Се Опфатени Со Овој Дел!.Не го Видите Вашиот Модел Нав

Чувајте ги надвор птици & минимизира куче оштетување на трева растечката област.Тие може да се користат

[ Високо Квалитетни Материјали ] Палка алуминиум гас кабел заградата направени од страна на премиум ква�

Направен од тешкидолжност и отпорно на гребење најлон материјал.Добро поместена поставата перница нуд�

[Избегне Скапи Поправка Сметка] Оваа Samsung Галакси S20 Екран заштитник е тројно на сила на општиот алтернат

висок квалитет за Употреба : да се Има се направени од избрани алуминиум материјал, ова tortilla притиснете �

Please wait...