0
clear
  • FRIGIDAIRE 240323002 Вратата Корпа за Фрижидер, Една Единица
  • -20%
  • -20%
FRIGIDAIRE 240323002 Вратата Корпа за Фрижидер, Една Единица

FRIGIDAIRE 240323002 Вратата Корпа за Фрижидер, Една Единица

DEN 468.00

Износ
Това е достапна

Ова е К Е М овластени дел.Одговара на различни frigidaire модели.О.E.M дел број 240323002. Ова е FRIGIDAIRE замена дел.Дел Број 240323002. Ова е E. O. M. дел.Конзолни полиците се поддржани од страна на задниот дел на полицата да се вратата на фрижидерот.Куките на задната страна слот во место за лесна инсталација.Работи со следниве модели : Frigidaire BGHS2634 KE0, Frigidaire BGHS2634 KE1. Работи со следниве модел : Frigidaire BGHS2644 KF0. Работи со следниве модел : Frigidaire BGHS2634 KP1. Работи со следниве модел : Frigidaire BGHS2634 KP0. Вистинска замена дел.Опис на производот Ова е вистинска замена дел.Модел број и име за по точката е : Frigidaire 240323002 Вратата Корпа за Фрижидер Од Производителот Frigidaire 240323002 Вратата Корпа за Фрижидер.Работи со следниве модели : Frigidaire BGHS2634 KE0, Frigidaire BGHS2634 KE1, Frigidaire BGHS2644 KF0, Frigidaire BGHS2634 KP1, Frigidaire BGHS2634 KP0. Вистинска замена дел.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

DA6304314 ДЕСНАТА СТРАНА.DA6304314 ДЕСНАТА СТРАНА.Јасно Леќа има дел број DA6304316 Бела основа е дел број DA6304314 Се вк�

Please wait...