0
clear
  • Tufting Крпа, Основно Tufting Крпа со Означени Линии, Големи Димензии Везана Ткаенина, Монахот е Крпа за Tufting Пиштол, Килим-Удар, Прамен за Користење на Руг Tufting Пиштоли
  • -20%
  • -20%
Tufting Крпа, Основно Tufting Крпа со Означени Линии, Големи Димензии Везана Ткаенина, Монахот е Крпа за Tufting Пиштол, Килим-Удар, Прамен за Користење на Руг Tufting Пиштоли

Tufting Крпа, Основно Tufting Крпа со Означени Линии, Големи Димензии Везана Ткаенина, Монахот е Крпа за Tufting

DEN 1127.76

Износ
Това е достапна

Стандард Tufting Крпа - индустриски стандард за употреба со tufting пиштоли, оваа комерцијални одделение платно е лесна и мека, потрајни од монахот е во крпа, burlap, или лен.Означени Линии Ткаени - Тоа е означени линии вткаена во крпа за да им помогне во одбележувањето и tufting, која целосно водени со жолти линии секој 0.16 ft.Кога крпа се протегала, построги на ткаенина, повеќе униформа tufted тепих ќе биде.Високо-Квалитетни Материјали - Ткаенината е од памук и полиестер се вклопуваат, 35% памук, 65% полиестер, што во споредба со 100% памук ткаенини, од најлон компонента е, додаде, тоа се прави на ткаенина повеќе носат-отпорни.Применливи Сцена - Погоден за Tufting машина, Tufting пиштол, Tufting уметност, Килим-Удар,Машина Везови и DIY Крпа За Везана.Монасите Крпа Големина - Ширина : 79 инчи (Околу 6.5 стапки, или 2 метри), Должина на : 79 инчи (Околу 6.5 стапки, или 2 метри).Големина : 79"x79"(2 MX2 M).

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Откако купувањето, нашите пријателски, U S врз основа претставници ќе ви испрати дизајн распоред за ваше

[ Високо Квалитетни Материјали ] Палка алуминиум гас кабел заградата направени од страна на премиум ква

Вкупно 13 пристаништа нудат сигурен функционалност.Не грижете се, ова е во нормални граници на клупа раб

SPEEDYORDERS Обичај Игра Контролер Игри Роденден Постер Големина 24x18, 36x24, 48x24 и 48x36 Видео Игра Ѕид Оркестарот,

Димензии : 25" H x 60" L x 15.5".Кабел за управување со функции да работат кабли во задниот дел на ТВ застане.За ЖИ

Вистински ОЕМ замена дел.BKI стана лидер во скара и пушењето опрема за индустрија и сега се нуди целосна л

Зимски Растенијата Опфаќа : Ова растение замрзнување заштита поклопецот е дизајниран да им помогне на ф

6 инчен / 80 x 60 cm Боја : како на сликата прикажани Пакет вклучува : 3 x Растенијата маски Забелешка : Прирачн

????ЗАБАВА ВРЕМЕ BABYFUNY Музички Чекан Играчка промени своите очи секој пат кога ќе фунта мека гума главата

Поврзете светлина во извор на енергија и изнесување на транспарентен картичка од батеријата од далечин

Таа НЕ поддржува камиони, полуприколки, депонија камиони, трактори, хибриди, електрични возила и други к

Чувајте ги надвор птици & минимизира куче оштетување на трева растечката област.Тие може да се користат

ЗАШТИТЕН СЛОЈ Nonstick антитриење на кожата печати мала површина гребнатини и недостатоци.ЗАПЕЧАТУВАЊЕ ТЕ

Земја на Потекло : Кина.ЕДНОСТАВЕН за УПРАВУВАЊЕ со СОДРЖИНИ USB Податочен Клонирање USB податочен клонира

Ова Е Оригинален Дел!.Инструкции за инсталација НЕ Се Опфатени Со Овој Дел!.Не го Видите Вашиот Модел Нав

Направен од тешкидолжност и отпорно на гребење најлон материјал.Добро поместена поставата перница нуд

Оваа Заверена Обновена производ е фабрика refurbished, покажува ограничено или воопшто не носат, и ги вклучув

ЗАШТИТЕН СЛОЈ Nonstick антитриење на кожата печати мала површина гребнатини и недостатоци.ЗАПЕЧАТУВАЊЕ ТЕ

Овој производ бродови во polybag.Чекор по чекор и поим со поим – тоа е Сино е Индиции & Вас!Децата ќе го сакам

????【Совршен Поставите】Глина монистра, 6mm во дијаметар, 1mm дебели со 2mm дупка.Околу 250 компјутери / боја.По

На професионална одделение се соочуваат со сликарството комплет со квалитетни бои формулиран за теков

Температурата мерење на точност не надминува +0.7 metyers, а најдалеку откривање на далечина е 2 метри Тоа мож

Чувајте ги вашите пушка и пиштол списанија организирана и се на дофат со се Одржи Прикажува универзална

Посебни заврши противи ' рѓа и обезбедува одлична заштита од underhood топлина.Гејтс Водени Од Можност.Гејт

♥ Спецификација ♥ Tear drop ветување прстен направена во цврста 925 фунта сребро, печат S925, рачно поставувањ

[Избегне Скапи Поправка Сметка] Оваа Samsung Галакси S20 Екран заштитник е тројно на сила на општиот алтернат

Кликнете на "Видете сите купување на опции" или "Додади во Кошничка" копче за да го купите.Се продава од Ant

Please wait...