0
clear
  • ЛЕГО ТОЧКИ Ананас Молив Носителот 41906 DIY Занает Украси за Полнење, Забава Занает комплет за Деца кои Сакаат Уметности и Занаети Проекти, Кои, исто Така, го Прави Голе?
  • -20%
  • -20%
ЛЕГО ТОЧКИ Ананас Молив Носителот 41906 DIY Занает Украси за Полнење, Забава Занает комплет за Деца кои Сакаат Уметности и Занаети Проекти, Кои, исто Така, го Прави Голе?

ЛЕГО ТОЧКИ Ананас Молив Носителот 41906 DIY Занает Украси за Полнење, Забава Занает комплет за Деца кои Сакаат

DEN 592.08

Износ
Това е достапна

Поттикнете го детето креативност со овие симпатична ЛЕГО ТОЧКИ 41906 биро оркестарот кутии, се карактеризира со висок Ананас Молив Носителот и мала лубеница оптоварување; се Игра започнува со друштвото, директно надвор од кутијата.Децата може да се водат нивниот дизајн и само-изразување вештини како тие ги красат забава кутии, следејќи го моделот предлози во пакување или доаѓа со свој, и свеж изглед.Шарени плочки се големи да се создаде со нови, креативни и забавни Деца, исто така може да се разменуваат на плочки да се и од кој било од другите ТОЧКИ објекти, како што се Екстра ТОЧКИ - серија 1 пакет 41908 или на друг декор сетови.Секој љубител на DIY или уметности и занаети на возраст од 6 и ќе љубов оваа прекрасна поставите; флексибилни бразлетна и шарени декорирани плочки ќе ја воодушеви секое дете како голем дар, исто така.Декоративни и корисни со ананас молив носителот кутија мерење над 5" (15cm) висок и 2" (6cm) широк, оваа возбудлива DIY креативен сет е совршен за младите дизајнери да се практикуваат своите креации одново и одново.Стил : ТОЧКИ Ананас Молив Носителот на Деца може да се создаде корисен соба décor предмети, како на Ананас Молив Носителот ТОЧКИ во собата, а потоа се ревидираат нив во забава, нови начини.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

➤Пакет : вклучуваат 75 пакет виножито нула хартија картички ознаки во 3 стилови (може да бидат прикажани �

Одлична за забава лесно проекти.Евтини уникатен лесно да се заврши дизајни 24 компјутери.со 3 секоја од 8 �

На пенливи виножито бои нема да излегуваат во јавноста или се држи до вашето дете облека, правејќи се шт�

Please wait...