0
clear
  • Вокер Производи 210-91001 Воздух Полнење Сензор На Температура На
  • -20%
  • -20%
Вокер Производи 210-91001 Воздух Полнење Сензор На Температура На

Вокер Производи 210-91001 Воздух Полнење Сензор На Температура На

DEN 673.68

Износ
Това е достапна

Овој напор е поддржани од страна на нашите сопствени производство, производи менаџмент и инженеринг на персоналот за да се осигури дека се одржува и точни во производство на квалитетни делови, возила апликации, упатство листови и техничка поддршка.Како ISO 9001 : 2008 / TS16949 сертифицирана компанија, ние сме посветени на обезбедување на највисок квалитет на производи.Нашите производи вклучуваат Carburetor и системи за Вбризгување на Горивото Поправка Колекции, Кислород Сензори и други Мотор за Управување со производи како што се Гас Позиција Сензори, Камери и Ги Сензори, Инјектори за Гориво, Искра Plug Жици и Дихтунзи.Воздухот полнење температурни сензори за мерење температура на воздухот преку промена на отпор и ја праќа оваа информација до одборот компјутер.Компјутерот го користи овој и други средства за да се пресмета точниот износ на гориво доставени.Мерки на температурата на воздухот.Ние сме посветени во обезбедување на производи произведени да ги исполнуваат или надминуваат ОЕМ стандарди и спецификации.Се препорачува услуга треба да се врши на секои 25,000 да 35,000 милји и се состои од чистење или замена на сензори кои се не-функционални.Симптоми на слабост се вклучуваат нема start, моторот поплави, слаба економичност на горивото и/или постојан check engine светлина.Се препорачува услуга треба да се врши на секои 25,000 да 35,000 милји и се состои од чистење или замена на сензори кои се не-функционални.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Содржина : 6 Jura Claris Smart Касети.Погоден за Jura кафе машини : Z8, Z6, J6 / J600, S8 / S80, E8 / E80 / E800 E6 / E60 / E600, D6 / D60 / D6

Температурата мерење на точност не надминува +0.7 metyers, а најдалеку откривање на далечина е 2 метри...

Натпревари OE форма, одговара и функција.Лесно пресврт отстранување и одговара за совршен печат.Направе

Име на производ : за да се Префрлате Прекинувач Поклопец;Навој Дупка со Дијаметар : 11mm / 7 / 16"(0.433").Вкупнат

МАТЕРИЈАЛ : се Направени од издржлив високо квалитетни PP, мала тежина и долг животен век,лесно да се клас

♥ Спецификација ♥ Tear drop ветување прстен направена во цврста 925 фунта сребро, печат S925, рачно поставувањ

Награден со квалитет на печат ECARF.Компатибилен со CHG и алкохолбазирани рака sanitizer без impaiting на неговата е

Answer : ___________________________ Note : М1 Mac Books 2020 или други Mac Books користење М1 чип поддржува само еден надворешен монит

6 инчен / 80 x 60 cm Боја : како на сликата прикажани Пакет вклучува : 3 x Растенијата маски Забелешка : Прирачн

SPEEDYORDERS Обичај Игра Контролер Игри Роденден Постер Големина 24x18, 36x24, 48x24 и 48x36 Видео Игра Ѕид Оркестарот,

Ова Е Оригинален Дел!.Инструкции за инсталација НЕ Се Опфатени Со Овој Дел!.Не го Видите Вашиот Модел Нав

????【Совршен Поставите】Глина монистра, 6mm во дијаметар, 1mm дебели со 2mm дупка.Околу 250 компјутери / боја.По

Дизајн за Пушки и пушка чување и прикажување : Што ќе се одржи на 6 пушки.Монтирани нашиот рачно изработе

Откако купувањето, нашите пријателски, U S врз основа претставници ќе ви испрати дизајн распоред за ваше

Овој производ бродови во polybag.Чекор по чекор и поим со поим – тоа е Сино е Индиции & Вас!Децата ќе го сакам

Кликнете на "Видете сите купување на опции" или "Додади во Кошничка" копче за да го купите.Се продава од Ant

1 x USBC Gen1 : брзина на Пренос до 5gbps ( ТипC поврзете на мобилен телефон, ултрабрз уреди, флеш диск, HDD итн...

Вкупно 13 пристаништа нудат сигурен функционалност.Не грижете се, ова е во нормални граници на клупа раб

Материјал : пластика.Боја ќе бидат испратени по случаен избор.Големина : app 9.5 cm*1cm.Лесен, лесен за носење и

Таа НЕ поддржува камиони, полуприколки, депонија камиони, трактори, хибриди, електрични возила и други к

ЗАШТИТЕН СЛОЈ Nonstick антитриење на кожата печати мала површина гребнатини и недостатоци.ЗАПЕЧАТУВАЊЕ ТЕ

Вистински ОЕМ замена дел.BKI стана лидер во скара и пушењето опрема за индустрија и сега се нуди целосна л

На СитевоЕдно Докинг Станица.На Thunderbolt порта 3, исто така, поддржува двојна 4 [email protected] Hz прикажува преку USBC до дв

Посебни заврши противи ' рѓа и обезбедува одлична заштита од underhood топлина.Гејтс Водени Од Можност.Гејт

Направен од тешкидолжност и отпорно на гребење најлон материјал.Добро поместена поставата перница нуд

[ Високо Квалитетни Материјали ] Палка алуминиум гас кабел заградата направени од страна на премиум ква

Please wait...