0
clear
  • 100 Пакет Mylar Кеси 3.5 g Печатени Дизајн Стенд-ап Пакување Торбичка, Resealable Zip Заклучување Фолија Храна Складирање Baggies Безбедно Материјал (8.5X13(3.5 грам), joker2)
  • -20%
  • -20%
100 Пакет Mylar Кеси 3.5 g Печатени Дизајн Стенд-ап Пакување Торбичка, Resealable Zip Заклучување Фолија Храна Складирање Baggies Безбедно Материјал (8.5X13(3.5 грам), joker2)

100 Пакет Mylar Кеси 3.5 g Печатени Дизајн Стенд-ап Пакување Торбичка, Resealable Zip Заклучување Фолија Храна

DEN 503.76

Износ
Това е достапна

Спецификација : Дизајн на тема : џокер љубовник Стил : Stand-up торбичка Материјал : Премиум mylar и metalized Ал фолија Големина : 3.5 g), која е чиста и безбедна.【Големина】 Ова е пренослив ziplock торба со големина од 3.Ние сакаме да биде воодушевен со квалитетот и дизајнот на нашите mylar кеси, ако не сте задоволни, ние ќе ви одговори со задоволни решение за вас. 【Двојно Печатени】Ние се создаде убав дизајн за оваа симпатична baggie на предната и задната страна.

Повеќе информации

Design theme:
joker lover
Style:
Stand-up pouch
Material:
Premium mylar and metalized Al foil
Size:
3.3x5.1 /8.5*13cm(3.5g)
Quantity:
100 pcs
PRODUCT FEATURES:
Dual Sided Aluminum Mylar Foil :
Standup Gusset :
Heat Sealable :
110 Micron Thickness/4 mil (per side) :
Rounded Top & Bottom Corners :
Application:
Our baggies with design are suitable for flowers,food,dry nut,cookies,snacks,dried fruits,candy,gummy,coffee bean,popcorn,tea and more. :
Warranty:
If you have any issues with our mylar bags,please try to reach us,we will respond you quickly with a satisfied solution for you. :

Најдобрите понуди во категоријата

Рачен вентил е направено од алуминиум кој е отпорен на притисок и експлозија.Со долг животен век и обезб

Материјал : Високо квалитетна ABS пластика, одлична ефикасност и издржливост.Делукс Моделирани Поздравн

Должина : 24 инчен Плетење на Косата Екстензии.Тежина : 100g / еез Синтетички Влакна Екстензии.Материјал : Ви

Замена за Реверзна Осмоза 10 инчен Стандард Филтер.Ова е Denali Чиста Бренд замена дел, НЕ е ОЕМ производ.Сит

100% Полиестер 70 инчи x 70 инчи Полиестер ткаенини, Не лагер е потребно, Вклучува 12 слободни куки.Лесен За У

Убава НИ Морнарица USS Пиемонт АД17 colorized злато позлатен предизвик паричка.Оваа ставка го прави голем коле

Луѓето секогаш сакаат користење на некои оркестарот се за да го означите домаќинска визуелна естетски.

Направен во сад.Пакетот Должина на Производот е 5.5 инчи.Целта на Марката е да ве снабди со се што ви треба

СОВРШЕН ГЛЕДАЊЕ ИСКУСТВО Мобилен телефон со екран лупа се проширува големината на екранот како проект

само кажи ми на овој производ,име, јас ќе ви се допадне : ) да ги реши сите дилеми >>Mc Call е за Шиење Шема #M4762

Висок Квалитет : Аквариум грејач направен од висок квалитет на кварц стакло, двојно печат материјал , на

Сопствени дизајниран за вашиот уред.Лесна инсталација ткаенина за Чистење вклучени.Штити од прашина, sm

НулаДоказ патентиран филм Воена Одделение.Доживотна Гаранција.Без додаден рефус ја Подобрува зафат.Н

Сопствени дизајниран за вашиот уред.Лесна инсталација ткаенина за Чистење вклучени.Штити од прашина, sm

Тежина : 62g 6 Дизајнирани се да Брзо и Безбедно се Наплаќаат Дигитална Камера и видео камера Батеријата.05

Дел Број : DSE9130 Тип Име : Нови 12 Volt 5 Amp Компактен Полначи Информации За Батеријата.Компатибилен Со Длабоко

Please wait...