0
clear
  • Преносни SSD, TOPESEL 500GB Висока Брзина на Читање до 500MB/s, Надворешни Цврста Состојба Диск за КОМПЈУТЕР, Десктоп, Лаптоп, MacBook, Црна
  • -20%
  • -20%
Преносни SSD, TOPESEL 500GB Висока Брзина на Читање до 500MB/s, Надворешни Цврста Состојба Диск за КОМПЈУТЕР, Десктоп, Лаптоп, MacBook, Црна

Преносни SSD, TOPESEL 500GB Висока Брзина на Читање до 500MB/s, Надворешни Цврста Состојба Диск за КОМПЈУТЕР,

DEN 1679.76

Износ
Това е достапна

Ултра брзо читање и пишување speed - Преносни SSD брзина со читај/пишувај на трансфер на податоци до 500 MB/s и 450 MB/s овозможи да се движат hi-res фотографии и видеа брзо (врз Основа на внатрешни тестирање; спроведување може да биде и помала во зависност од дискот капацитет, домаќин уред, OS и примена).Мали димензии и мала тежина - Добри работи доаѓаат во мали димензии!Овој хард дискот има високи перформанси и голем капацитет и е помал отколку паметен телефон, може лесно да слајд во вашиот џеб или ташна да се земе работа и забава.Специјално Направен Стабилна - Метал изглед, издржливи, прашина и водоотпорен, одржување на преносни SSD кул за сигурен пренос на податоци и ниска потрошувачка на енергија.Ги исполни вашите креативни потреби - Овој пренослив SSD има различни складирање големини за да изберете од.Исто така, можете да ги зачувувате висока резолуција на слики, видеа и звучни датотеки, совршен за сите ваши креативни активности.Огромното Hardware & Software Компатибилност - Одговара на повеќето USB-C телефони, таблети и лаптопи на Андроид, i Pad OS, Mac OS и Windows системите, вклучувајќи ги и i Pad Про, Macbook Pro, Xbox, итн.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Одговара СУБАРУ Наследство(Тип D или подоцна тип BL / BP, од типот Атип BM / BR, including Eye Очите),СУБАРУ Impreza (од

На СитевоЕдно Докинг Станица.На Thunderbolt порта 3, исто така, поддржува двојна 4 [email protected] Hz прикажува преку USBC до дв

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Конструиран со идните Olympians во предви

ЗАШТИТЕН СЛОЈ Nonstick антитриење на кожата печати мали површински несовршености.НЕ RETORQUE ДИЗАЈН Челик core

Овој напор е поддржани од страна на нашите сопствени производство, производи менаџмент и инженеринг на

????【Совршен Поставите】Глина монистра, 6mm во дијаметар, 1mm дебели со 2mm дупка.Околу 250 компјутери / боја.По

На професионална одделение се соочуваат со сликарството комплет со квалитетни бои формулиран за теков

Награден со квалитет на печат ECARF.Компатибилен со CHG и алкохолбазирани рака sanitizer без impaiting на неговата е

Поврзете светлина во извор на енергија и изнесување на транспарентен картичка од батеријата од далечин

Околу Големина : 5".Бои се обележани со ултравиолетова (УВ) исчезнат со отпорни бои Висока резолуција ква

Вкупно 13 пристаништа нудат сигурен функционалност.Не грижете се, ова е во нормални граници на клупа раб

Содржина : 6 Jura Claris Smart Касети.Погоден за Jura кафе машини : Z8, Z6, J6 / J600, S8 / S80, E8 / E80 / E800 E6 / E60 / E600, D6 / D60 / D6

Дизајн за Пушки и пушка чување и прикажување : Што ќе се одржи на 6 пушки.Монтирани нашиот рачно изработе

Оваа Заверена Обновена производ е фабрика refurbished, покажува ограничено или воопшто не носат, и ги вклучув

6 инчен / 80 x 60 cm Боја : како на сликата прикажани Пакет вклучува : 3 x Растенијата маски Забелешка : Прирачн

Please wait...