0
clear
  • PAKOSA Растенијата Опфаќа Замрзнување Заштита за Зимски со 4 Пакети на Мраз Заштита Торба 47×31.5 Зима Drawstring Растенијата Опфаќа Мраз Крпа Ќебе за Мраз Заштита Заштита од
  • -20%
  • -20%
PAKOSA Растенијата Опфаќа Замрзнување Заштита за Зимски со 4 Пакети на Мраз Заштита Торба 47×31.5 Зима Drawstring Растенијата Опфаќа Мраз Крпа Ќебе за Мраз Заштита Заштита од

PAKOSA Растенијата Опфаќа Замрзнување Заштита за Зимски со 4 Пакети на Мраз Заштита Торба 47×31.5 Зима Drawstring

DEN 334.80

Износ
Това е достапна

[Пакет] - Вклучуваат 4 Пакети На Растенијата Мраз Заштита Кеси(47.5"×31.5").Задоволување на вашите зимски заштита на растенијата треба да се спречи тешки временски услови. [Drawstring Дизајн] - Засади ја замрзнување заштита покрие донесува едноставен и лесен-за-користење drawstring дизајн, што го прави полесно и побрзо да ги покрие растенија во лоши временски услови.Истегнување може да бидат построги за да се осигура дека тоа се вклопува цврсто на растенијата и го спречува мраз ќебе од дува далеку во правец. [Материјал] - фабриката маска е направена од дише и лесни ткаенини материјал, кој им овозможува на растенија и да ги апсорбираат сончева светлина и влага, одржување на вашиот растенија удобно и топло.Заштита на растенијата од екстремен студ, мраз, поројниот дожд и снег. [Лесен за употреба] - Едноставно кажано на платно капак на растенијата и се зацврсти со drawstring.Тоа може да се пренесе светлина и ветер, па вие не мора да ги исклучи секое утро. [Широк Спектар на Апликации] - Топло растенијата покривки се многу погодни за фиданки, сад растенија, грмушки, боровинки грмушки, се зголеми грмушки, виси цвет кошеви, домати, пиперки, тикви и јагоди.Обезбеди топло и удобно расте средина за вашиот растенија.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Заштита на вашата рака од прекини и гребнатинкиСо високи перформанси намали отпорен материјал HDPE е усв�

висок квалитет за Употреба : да се Има се направени од избрани алуминиум материјал, ова tortilla притиснете �

Чувајте ги надвор птици & минимизира куче оштетување на трева растечката област.Тие може да се користат

Ова Е Оригинален Дел!.Инструкции за инсталација НЕ Се Опфатени Со Овој Дел!.Не го Видите Вашиот Модел Нав

ЗАШТИТЕН СЛОЈ Nonstick антитриење на кожата печати мала површина гребнатини и недостатоци.ЗАПЕЧАТУВАЊЕ ТЕ

6 инчен / 80 x 60 cm Боја : како на сликата прикажани Пакет вклучува : 3 x Растенијата маски Забелешка : Прирачн�

????【Совршен Поставите】Глина монистра, 6mm во дијаметар, 1mm дебели со 2mm дупка.Околу 250 компјутери / боја.По�

На СитевоЕдно Докинг Станица.На Thunderbolt порта 3, исто така, поддржува двојна 4 K@60 Hz прикажува преку USBC до дв

SPEEDYORDERS Обичај Игра Контролер Игри Роденден Постер Големина 24x18, 36x24, 48x24 и 48x36 Видео Игра Ѕид Оркестарот, �

ШИРОКА ПРИМЕНА Нашиот кабинет брави за безбедност на децата може да се sticked на фиоки, фрижидер, ладилник

Ултра брзо читање и пишување speed Преносни SSD брзина со читај / пишувај на трансфер на податоци до 500 MB / s и

Материјал : пластика.Боја ќе бидат испратени по случаен избор.Големина : app 9.5 cm*1cm.Лесен, лесен за носење и

Овој производ бродови во polybag.Чекор по чекор и поим со поим – тоа е Сино е Индиции & Вас!Децата ќе го сакам

Оваа Заверена Обновена производ е фабрика refurbished, покажува ограничено или воопшто не носат, и ги вклучув

ЗАШТИТЕН СЛОЈ Nonstick антитриење на кожата печати мали површински несовршености.НЕ RETORQUE ДИЗАЈН Челик core �

Леќа ширина : 47 милиметри.Го НАМАЛУВА СЈАЈОТ : Специјални леќи работат за да се елиминира отсјај од компј

[Избегне Скапи Поправка Сметка] Оваа Samsung Галакси S20 Екран заштитник е тројно на сила на општиот алтернат

♥ Спецификација ♥ Tear drop ветување прстен направена во цврста 925 фунта сребро, печат S925, рачно поставувањ�

Зимски Растенијата Опфаќа : Ова растение замрзнување заштита поклопецот е дизајниран да им помогне на ф

Посебни заврши противи ' рѓа и обезбедува одлична заштита од underhood топлина.Гејтс Водени Од Можност.Гејт�

МАТЕРИЈАЛ : се Направени од издржлив високо квалитетни PP, мала тежина и долг животен век,лесно да се клас

САКАМ KITTIES PUSHEEN КАДИФЕН КОЛЕКЦИОНЕРСКИ СЕТ : Однесе дома сите kitties од популарниот "Сакам Kitties" Pusheen стрип в�

Please wait...