0
clear
  • APRIME 1TB USB-C 3.1 Генерал. 2 Метален Солиден Надворешен 3D NAND SSD Shockproof Тестирани IP66 Водоотпорен Заверена Преносни Цврста Состојба Диск (1TB, Металик Титан)
  • -20%
  • -20%
APRIME 1TB USB-C 3.1 Генерал. 2 Метален Солиден Надворешен 3D NAND SSD Shockproof Тестирани IP66 Водоотпорен Заверена Преносни Цврста Состојба Диск (1TB, Металик Титан)

APRIME 1TB USB-C 3.1 Генерал. 2 Метален Солиден Надворешен 3D NAND SSD Shockproof Тестирани IP66 Водоотпорен

DEN 2879.76

Износ
Това е достапна

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку е-маил само на адресата поврзана со вашата сметка и може да се најде во вашата сметка на центарот во рамките на Купувачот/Продавачот Пораки.Ако вашиот диск ќе престане да работи, Спасување data recovery план ќе се обиде да се враќање на податоци од успеа диск и да го обнови податоците ќе бидат вратени на медиумите уред за складирање или преку безбедна cloud-базирани складирање на податоци.Опфаќа нова Цврста Состојба диск на било кој бренд кога купени во рок од 30 дена (потврда мора да бидат задржани за набавки не се на иста трансакција).Бесплатен превозот за во лабораторија на податоци за обновување; 24/7 онлајн случај статус следење.Ако вашите податоци не се обнови, ќе добиете вашите пари назад. . ★[Супериорни Перформанси] Вграден премија ниво PCIe-врз основа на Генерал. 3 x 4 3 D NAND NVMe SSD.Вистински читаат и пишуваат, брзина и до 900-1000 MB/s (тест со USB 3.1 Генерал. 2 порт, вистинската брзина може да пониски поради ограничувањето на компјутерот на корисникот, капацитет на складирање и тестирање на софтвер). ★[Интегриран USB-C Кабел] Директно поврзување на побрзо USB-В порта.Thunderbolt 3 компатибилен.Кабелот е должина : 7.8-инчен. ★[Повеќе Компатибилност Options] Работи со i Pad "Про" 11-инчен и 12.9-инчен. ★[Заверена НИ Воена Одделение] МИЛИ-STD-810 G Солиден случај го спречува вашиот диск од прав, вода (IP-66 оценка), и шок (капка тест од 1,5 метри). ★[PC & Mac Компатибилен] ex FAT Претходно форматирана.Работи со Победа 7,10 и подоцна, Mac OS 10.6 и подоцна.Временска Машина подготвени.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Ова Е Оригинален Дел!.Инструкции за инсталација НЕ Се Опфатени Со Овој Дел!.Не го Видите Вашиот Модел Нав

Ултра брзо читање и пишување speed Преносни SSD брзина со читај / пишувај на трансфер на податоци до 500 MB / s и

САКАМ KITTIES PUSHEEN КАДИФЕН КОЛЕКЦИОНЕРСКИ СЕТ : Однесе дома сите kitties од популарниот "Сакам Kitties" Pusheen стрип в�

Одговара СУБАРУ Наследство(Тип D или подоцна тип BL / BP, од типот Атип BM / BR, including Eye Очите),СУБАРУ Impreza (од �

Дизајн за Пушки и пушка чување и прикажување : Што ќе се одржи на 6 пушки.Монтирани нашиот рачно изработе�

????【Совршен Поставите】Глина монистра, 6mm во дијаметар, 1mm дебели со 2mm дупка.Околу 250 компјутери / боја.По�

6 инчен / 80 x 60 cm Боја : како на сликата прикажани Пакет вклучува : 3 x Растенијата маски Забелешка : Прирачн�

Околу Големина : 5".Бои се обележани со ултравиолетова (УВ) исчезнат со отпорни бои Висока резолуција ква

Овој напор е поддржани од страна на нашите сопствени производство, производи менаџмент и инженеринг на

Кликнете на "Видете сите купување на опции" или "Додади во Кошничка" копче за да го купите.Се продава од Ant

Материјал : пластика.Боја ќе бидат испратени по случаен избор.Големина : app 9.5 cm*1cm.Лесен, лесен за носење и

МАТЕРИЈАЛ : се Направени од издржлив високо квалитетни PP, мала тежина и долг животен век,лесно да се клас

♥ Спецификација ♥ Tear drop ветување прстен направена во цврста 925 фунта сребро, печат S925, рачно поставувањ�

Димензии : 25" H x 60" L x 15.5".Кабел за управување со функции да работат кабли во задниот дел на ТВ застане.За ЖИ

Вкупно 13 пристаништа нудат сигурен функционалност.Не грижете се, ова е во нормални граници на клупа раб�

На професионална одделение се соочуваат со сликарството комплет со квалитетни бои формулиран за теков�

Please wait...