0
clear
  • Вакуум Sealer Машина, 80Kpa Вакуум Sealer за Храна со Кујна Храна Скала & Нерѓосувачки Челик & LCD Дисплеј, Сува & Влажна Храна Режими, Автоматска Правосмукалка Воздух Запечату
  • -20%
  • -20%
Вакуум Sealer Машина, 80Kpa Вакуум Sealer за Храна со Кујна Храна Скала & Нерѓосувачки Челик & LCD Дисплеј, Сува & Влажна Храна Режими, Автоматска Правосмукалка Воздух Запечату

Вакуум Sealer Машина, 80Kpa Вакуум Sealer за Храна со Кујна Храна Скала & Нерѓосувачки Челик & LCD Дисплеј,

DEN 863.76

Износ
Това е достапна

【80k Pa Вакуум Sealer Машина】Со напредни воздух запечатување технологија, овој Вакуум Sealer Машина обезбедува 80k Pa вакуум на моќ и 8 пати повеќе резервација време да месо, овошје, јатчесто овошје, зеленчук, овошје и др.Тоа е Сува Режим за сува храна и Влажен Режим за мокра храна, Нормален Режим за нормална храна и Нежни Режим за мека храна. 【Премиум S. S. Храна Sealer Машина】Овој вакуум sealer машина е опремена со нерѓосувачки челик домување и посебна roll машина за сопствени намали кеса димензии.Со 11.8" продолжен топлина запечатување лента, вакуум sealer може да вакуум печат 3 торби на храна во исто време.Освен тоа, може да работи континуирано за 20 пати, а само 10 минути пауза подоцна, тоа може да продолжи да работи. 【Вакуум Sealer Машина со Скала】Оваа посебни вакуум sealer има кујна храна скала (сместени на дното на вакуум sealer) и дигитален екран на врвот.Овој вакуум sealer е супер лесно да се работи, и можете да тежат на храна пред да вакуум печат тоа.Ако не ви треба храна скала, едноставно чувајте го на дното на вакуум sealer. 【Надвор Вакуум Функција】Овој вакуум sealer машина има"Надвор Vac" функција која може да вакуум теглите или шишињата дека имаат посебни издувните дупки на врвот. 【12-Месечна Гаранција】Ние обезбеди 12-Месечна гаранција од датумот на купување.Било каков проблем, се чувствуваат слободни да не контактирате преку . 80 Kpa Вшмукување Моќ.Монтажни Кујна Скала.Нерѓосувачки Челик Куќиште.Сув и Влажен Режим.Започнете Со Полнење Вклучени. 80 Kpa Вшмукување Power Detachable Кујна Scale Stainless Челик Housing Dry и Влажна Mode Start Комплет Вклучени.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Покрај тоа, овој вакуум sealer машина со дигитални Кујна скала е за подобро готвење, печење, следење доза.Уд

Vesatility & Погодност во Кујната : Кога храната е заштитена од воздух и замрзнувач гори, секојдневниот оброк

ГАРАНЦИЈА И за ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ : Оваа храна sealers вакуумско пакување машина беше дизајниран со вграден

Комората големина е од 10"W x 11"L x 3.4"H, компактен и елегантен за секое домаќинство кујна.СПОСОБЕН ЗА НАДВОРЕ

За повеќето апликации, користење на топлински импулс sealer на топлина поставување на 3 е доволно.На греење

Едно копче дизајн заедно со led индикатор светлото ви нудиме паметен уред искуство.Dual Режими ви ги понуди

Наменета За Сите Вакуум Sealer Машина : Компатибилен со Сите 'Менгеме Стил' Храна Sealer Вакуумско Пакување Ма

Please wait...