0
clear
  • InvisiClean Аура II Прочистувач на Воздух - 4-во-1 H13 Вистински HEPA, Ionizer, Јаглерод + UV Светлина - Прочистувач на Воздух за Алергии & домашни Миленици, Вируси, Бактерии, Дома, во Г
  • -20%
  • -20%
InvisiClean Аура II Прочистувач на Воздух - 4-во-1 H13 Вистински HEPA, Ionizer, Јаглерод + UV Светлина - Прочистувач на Воздух за Алергии & домашни Миленици, Вируси, Бактерии, Дома, во Г

InvisiClean Аура II Прочистувач на Воздух - 4-во-1 H13 Вистински HEPA, Ionizer, Јаглерод + UV Светлина - Прочистувач

DEN 4318.80

Износ
Това е достапна

Добие Олеснување Од Алергии - Елиминира заеднички алергија предизвикувачи вклучувајќи грини, полен, и домашно милениче првут.Опфаќа 1,276 квадратни стапки (1 воздух промена на час) и 319 квадратни стапки (4 воздух промени на час).CADR : 170 CFM / 289m3/h.Најдобар Во Класа Перформанси & Заштеда на Енергија - Користи ниско EMF зрачење DC мотор, да дава ДВОЈНО воздухот излез со користење до 82% ПОМАЛКУ електрична енергија отколку другите воздух purifiers во својата класа.УВ светлина ги убива штетни бактерии, вируси, и мувла спори.Заврши Филтрација & Микроб Дезинфекција - Лесно заменливи H13 99.985% точно HEPA филтер и активиран јаглерод prefilter со факултативниот ionizer и дезинфекција UV-C светлина.Шепот Тивок & Ефикасен – Тивка при ниска брзина и турбо мод за максимум воздухот чистење.Поддршка - Invisi Clean е компанија од САД со поддршка на корисниците во САД.Калифорнија Воздух Ресурси Одбор [ХИДРАТИ] сертифициран во согласност за продажба во Калифорнија.Моќност : 110 V-220 V.Мерки : 12.34 x 6.25 x 17.75 инчи.Тежина : 8.9 lbs.Максимална CADR : 170 CFM / 289m3/h.Покриеност : 1,276 sq ft врз основа на 1 воздух промена на час или 319 sq ft врз основа на 4 воздух промени на час. *.Фан На Брзини : Низок, Med, Висок, Турбо.Мерач На Време : 2, 4, 8 Часа.Потрошувачка На Струја : 3 Watts (Низок), 10 W (Med), 24 Watts (Висок), 47 Watts (Турбо).Нивоата на бучава : 31 d B (Низок), 43 d B (Med), 53 d B (Висок), 60 d B (Турбо).Филтер Тип : H13 99.985% Точно HEPA (надминува 99.97% спецификација).Напон : AC 110 V-240 V, 60 Hz, Ќе се кандидира на двете 120 V и 220 V.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Висока ефикасност прочистувач на воздух за дома голема соба : Ова HEPA прочистувач на воздухот може да се �

Детето Заклучување stetting е да се избегне грешка операција од страна миленичиња и деца.Она што е уште пова

ЛЕСНО ДА се постави : Можете да го поставите прочистувач на подот.Оваа прочистувач на воздухот може да с�

????【Посебно Дизајнирани】 : МИРО ПРО е надградена верзија на МИРО.Тоа е прочистувач на воздух и овлажнит�

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

Температурата отпор опсег е 40℃~230℃, се исчисти со вода и се вари пред употреба, лесно да се отстрани филм

ft соба, 120 M / H CADR; На филтер за воздух на овој прочистувач на воздухот е во компактен дизајн; Лесно одговар

Безбедно, не‑токсични, природни, здрави, флексибилни, висока цврстина, отпорност на корозија и адаптаби

Ултра тивок BLDC моторот работи во пет различни брзини; по најниска, тоа е речиси целосно се молчи (20.Повеќ�

H13 Вистински HEPA филтер ги отстранува полен, и домашно милениче првут како мали како 0.1 microns; трифаза филтр

Висок Квалитет Овлажнител Фитил Филтер KTWT за Honeywell HC14 V1 Филтер Е Висока Излезна Испреплетени Филтер Диз�

4 Филтер Систем : Нашиот воздух purifiers имаат четири фаза филтрација на систем кој може да филтер до 99.97% од �

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

iorick воздухот чистење на филтерот може да се користи за повеќе од 3000 часа.Кога филтерот треба да биде зам�

ПРОЧИСТУВАЧ на ВОЗДУХ : метална рамка структура на трупот на авионот е издржлив и дизајн на повеќе филтр

На светло обоени LED прстен овозможува да знаете како се чисти или нечисти вашиот внатрешен воздух е, сек�

Навлажнувачи се користи за да додадете влага на воздухот, особено во суви сезони.НАЈДОБРА ВРЕДНОСТ : Вкл

Целосно потврдени : Вашите грижи се нашите приоритети.Refresh & Релаксираат : Ако борба со алергии, низок ква

Бел филтер : B08 QMGRQ1 Y.0 прочистување технологија го прави CADR вредност стигнат до 460m3 / h, што значи дека A9 Про

За повеќето дискретна работа, вклучете режим на спиење за да целосно да се затемнете ги единица панел св

◆Нашиот уникатен дизајн е да се стави мирисна бисер во дното на пирамидата,и мирис ќе навиваат за целио�

H13 HEPA ФИЛТЕР Трокреветна слоевит висока ефикасност филтрација дека убива 99.Отстранлив HEPA филтер, Бидеј�

Ефективен Опсег : ≤ 129 ft2 (12 м2), Температурата на работа : 14°F–104°F / 10°C–40°C, Ниво на Бучава : ≤ 50d B, Режим на

Совршено решение за мали површини и простории како студио, спална соба, канцеларија десктоп, кујна, пет �

36" Напон : AC 120220 V Моќ : 1 W Пакетот вклучува : 1 x прочистувач на Воздух 1 x прирачник за Корисникот ★Многу едн

Coway Airmega 150 соба прочистувач на воздухот е дизајниран за да се смести во соба големини до 214 квадратни мет�

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

Воздух Средства За Чистење.Воздухот Третман.HVAC и Ладење.ВОЗДУХОТ ТРЕТМАН.Прочистувач на воздух УВ Дукт�

Please wait...