0
clear
  • Sabrent Ракета Нано 1TB USB 3.2 10Gb/s Надворешна Алуминиумска SSD (Сребро) (SB-1TB-НАНО)
  • -20%
  • -20%
Sabrent Ракета Нано 1TB USB 3.2 10Gb/s Надворешна Алуминиумска SSD (Сребро) (SB-1TB-НАНО)

Sabrent Ракета Нано 1TB USB 3.2 10Gb/s Надворешна Алуминиумска SSD (Сребро) (SB-1TB-НАНО)

DEN 3839.52

Износ
Това е достапна

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. .ПОДДРЖУВА - Дизајнирани да работат со двата Windows и Mac OS, така што можете да префрлате податоци помеѓу речиси секој компјутер во светот.Во согласност со трим, UASP, и firmware-от е надградливите.ПРИКЛУЧОКОТ s најмалата некогаш преносни SSD.Ракета Нано е совршена комбинација на сигурност, перформанси и дизајн.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

ОВА Е СОСЕМА НОВО : DNJ® Целосна Заптивка / Запечатување Сет.ОДГОВАРА : 8695 Suzuki / Самурај, Брза, Sidekick 1.3 L L4 SOHC

Заштита на вашата рака од прекини и гребнатинкиСо високи перформанси намали отпорен материјал HDPE е усв

Answer : ___________________________ Note : М1 Mac Books 2020 или други Mac Books користење М1 чип поддржува само еден надворешен монит

Димензии : 25" H x 60" L x 15.5".Кабел за управување со функции да работат кабли во задниот дел на ТВ застане.За ЖИ

Посебни заврши противи ' рѓа и обезбедува одлична заштита од underhood топлина.Гејтс Водени Од Можност.Гејт

????【Совршен Поставите】Глина монистра, 6mm во дијаметар, 1mm дебели со 2mm дупка.Околу 250 компјутери / боја.По

Нови се тркалаат на дизајнот да се задржи вашата торба предмети во totllay сува.Капки не ќе остане на велоси

Ултра брзо читање и пишување speed Преносни SSD брзина со читај / пишувај на трансфер на податоци до 500 MB / s и

Овој напор е поддржани од страна на нашите сопствени производство, производи менаџмент и инженеринг на

ЗАШТИТЕН СЛОЈ Nonstick антитриење на кожата печати мала површина гребнатини и недостатоци.ЗАПЕЧАТУВАЊЕ ТЕ

Вкупно 13 пристаништа нудат сигурен функционалност.Не грижете се, ова е во нормални граници на клупа раб

[ Високо Квалитетни Материјали ] Палка алуминиум гас кабел заградата направени од страна на премиум ква

Натпревари OE форма, одговара и функција.Лесно пресврт отстранување и одговара за совршен печат.Направе

Материјал : пластика.Боја ќе бидат испратени по случаен избор.Големина : app 9.5 cm*1cm.Лесен, лесен за носење и

Откако купувањето, нашите пријателски, U S врз основа претставници ќе ви испрати дизајн распоред за ваше

Please wait...