0
clear
  • Zouminyy Vernier Caliper, 0150Mm Нерѓосувачки Челик Дигитални Vernier Caliper Електронски Микрометар Мерач Мерење Алатка
  • -20%
  • -20%
Zouminyy Vernier Caliper, 0150Mm Нерѓосувачки Челик Дигитални Vernier Caliper Електронски Микрометар Мерач Мерење Алатка

Zouminyy Vernier Caliper, 0150Mm Нерѓосувачки Челик Дигитални Vernier Caliper Електронски Микрометар Мерач

DEN 232.56

Износ
Това е достапна

Надворешниот Caliper Се Користи За Мерење На Надворешниот Пречник На Цилиндерот Или Должината На Објектот.Внатрешниот Caliper Се Користи За Да Се Измери Внатрешен Дијаметар Или Ритам Ширина На Цилиндрични Дупка.Направени Од Високо Квалитетен Не ' Рѓосувачки Челик, Цврсти ,Anti Rust И Издржливи.На Caliper Е Алатка За Мерење На Должина. 100% Сосема Нов И Висок Квалитет.Ако Имате Било Какви Прашања, Ние Ве Поттикнувам Не Контактирате, Така Што Ние Можеме Да Помош Ти Се Решат Проблемите.На Caliper Е Алатка За Мерење На Должина, Која Е Поделена На Tableless Caliper И Маса Caliper.Начинот На Употреба Е Челик Владетел Големина Метод И Caliper Мерење Метод.Надворешниот Caliper Се Користи За Мерење На Надворешниот Пречник На Цилиндерот Или Должината На Објектот.Внатрешниот Caliper Се Користи За Да Се Измери Внатрешен Дијаметар Или Ритам Ширина На Цилиндрични Дупка.Карактеристики : 1. Направени Од Високо Квалитетен Не ' Рѓосувачки Челик, Цврсти ,Anti Rust И Издржливи. 2. На Caliper Е Алатка За Мерење На Должина. 3. Надворешниот Caliper Се Користи За Мерење На Надворешниот Пречник На Цилиндерот Или Должината На Објектот. 4. Внатрешниот Caliper Се Користи За Да Се Измери Внатрешен Дијаметар Или Ритам Ширина На Цилиндрични Дупка. 5. 100% Сосема Нов И Висок Квалитет.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Име на Производ : Caliper Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Caliper Големина : За 150 Mm (6 Инчи) Употреба : Мерење Пакет Листата : 2 * Дебеломер.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Автомобил Задното Седиште Безбедност Видите Огледало Бебе Задниот Дел Свртен Автомобил Внатрешни Рабо

Спектакуларни Осветлување : Ова вдлабнати retrofit вградна светилка со мазна трим создава совршено топло и

【ГОЛЕМ КРУГ СКЛАДИРАЊЕ КОШНИЦА】Дијаметар 20in X Висина 14in, storsge кошеви совршен за играчка,перници, ќебиња

❤♛。◕‿◕。 Здраво пријатели,Добредојдовте на BBZUI.Услуги на клиентите е врвен приоритет во BBZUI.Задоволс

само кажи ми на овој производ,име, јас ќе ви се допадне : ) да ги реши сите дилеми >>Mc Call е за Шиење Шема #M4762

СОВРШЕН ГЛЕДАЊЕ ИСКУСТВО Мобилен телефон со екран лупа се проширува големината на екранот како проект

* Item Материјал : Памук+Мрежа Item Боја : Црна / Црвена / Бела / Сина (Како Слики Show) Ставка Опис : стегачи за рак

Сопствени дизајниран за вашиот уред.Лесна инсталација ткаенина за Чистење вклучени.Штити од прашина, sm

✅ ВИСОКА ПОЛОВИНАТА & СТОМАК КОНТРОЛА Тренингот Legging ЈогаПанталони Жените е Дебела Руно Наредени Leggings

Убава НИ Морнарица USS Пиемонт АД17 colorized злато позлатен предизвик паричка.Оваа ставка го прави голем коле

Спецификација : Дизајн на тема : џокер љубовник Стил : Standup торбичка Материјал : Премиум mylar и metalized Ал фоли

★ЗДРАВ ИЗДРЖЛИВИ : Дете Заштитна нето умерена мекост, не е лесно да бледнее, не се плаши од ветер и дожд,

Сопствени дизајниран за вашиот уред.Лесна инсталација ткаенина за Чистење вклучени.Штити од прашина, sm

100% Полиестер 70 инчи x 70 инчи Полиестер ткаенини, Не лагер е потребно, Вклучува 12 слободни куки.Лесен За У

Големина Модел : LL44 , Одговара 3 / 32" помине вежба машина , Главата Облик : Големи Барел , Глава Дијаметар : 6.

Совршен Камериер Божиќ Украс за вашиот дрво.Керамички украс со 1 еднострани дизајн.Гланц за живописни с

Направен во сад.Пакетот Должина на Производот е 5.5 инчи.Целта на Марката е да ве снабди со се што ви треба

Висок квалитет на славина за реверзна осмоза (RO) вода филтер системи, алкална системи, јаглерод филтри, д

Please wait...