0
clear
  • Гранвиј 3102 50мл Заклучување на Конец и Печат
  • -20%
  • -20%
Гранвиј 3102 50мл Заклучување на Конец и Печат

Гранвиј 3102 50мл Заклучување на Конец и Печат

DEN 667.44

Износ
Това е достапна

Производителот гаранција може да не се применува.Премиум Производ.Ореви, завртки и навртки може да стане лабава од вибрации и удари со нив.Гранвиј се развие производ да им помогне да се реши овој заедно со елиминирање на потребата за пролет подлошки, сплит игли, жица и други механичко заклучување уреди.На Гранвиј Заклучување на Тема & Печат доаѓа во еден лесен за користење 50мл шише.Не само што спречи ореви, завртки & завртки од работа лабава од вибрации или шокови, но, исто така, заштитата против протекување или корозија.Посебна формула, исто така, овозможува да се користи на pipework зглобовите за бензин, масло и хидраулични системи.Гранвиј се произведува од висок квалитет мазива и автомобилската хемикалии.Гранвиј имаат широк спектар на производи и брендови, со што ќе се оспособуваат да ги користат своите знаења и стручност за да се создадат иновативност и квалитет на производите.Со над 40 година знаење во рамките на пазарот, ова велика БРИТАНИЈА врз основа производство се развива и да се држи чекор со динамиката интензивна автомобилската индустрија.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Reformulated за подобро конзистентност и подобрување на промена на бојата.Брзо и точно да ги детектира вода в�

Please wait...