0
clear
  • Swpeet 120Pcs 10 Големини Цинк Позлатен Мини системи за Вбризгување на Горивото Линија Стил Црево Стегач Асортиман Комплет Совршен за Автомобилската, Земјоделството, Рас
  • -20%
  • -20%
Swpeet 120Pcs 10 Големини Цинк Позлатен Мини системи за Вбризгување на Горивото Линија Стил Црево Стегач Асортиман Комплет Совршен за Автомобилската, Земјоделството, Рас

Swpeet 120Pcs 10 Големини Цинк Позлатен Мини системи за Вбризгување на Горивото Линија Стил Црево Стегач Асортиман

DEN 468.72

Износ
Това е достапна

♛ ШИРОК ПРИЛАГОДЛИВА ГОЛЕМИНА ОПСЕГ Стегач за полнење се флексибилни и нодуларен со широк прилагодлива големина се движи од 7 до 18mm.Црвот опрема механизам за прилагодување на менгеме е дијаметар прецизно да се применуваат запечатување притисок. ♛ РАБОТИ ОДЛИЧНО Овие црево стеги се токму она што ви треба кога ќе треба да се направи поправки во вашиот дом или автомобил. ♥ 3,Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во било кое време. ♛ ЕКОЛОШКИ може да се употребуваат и рециклирање ако не сакате да останете на оригиналното место се должи на високо квалитетни материјали кои ги прави работел трае долго.Толку многу големини се доволно за дневни потреби.Тоа доаѓа со широк спектар на менгеме големини, така што не треба да се загрижени околу тоа која големина ти треба, вие само може да се обидат тоа се додека не се вклопува.Дупка технологија го прави своето завртка цврсто залак челик бенд.♛ ВИСОК КВАЛИТЕТ Висок квалитет Цинк Позлатен Челик црево стегач, позлата цинк, Може да му одолее на корозија и ' рѓа во морски средини. ♛ ЛЕСЕН За УПОТРЕБА Само треба употреба шрафцигер да се олабави завртка на црево стегач, потоа вметнете ја цевката преку црево стегач и да се прилагоди на големината за да го вклучите вашиот црево е големина и затегнете ја завртката. 2~3 cm податоци грешка е дозволено.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Постојана Тензија Бенд Црево Clamps For Грејач & Радијатор Hoses1074 Пролет Steel Black ОЕМ Finish Conforms Да SAE J1508 & ГМ 6298 MRated

Сигурно стеги цевки, couplers, и црева со надворешен дијаметар од 1.26"2.13" (32милиметри–54mm).Постојана тензија п�

304 од не 'Рѓосувачки Челик 5 / 8" широк Бенд 410 Нерѓосувачки Bellville Пролет, Подлошки И Завртка.Нерѓосувачки Ч�

Издржливи 200 серија од нерѓосувачки челик бенд и завртка домување.Едно парче завртка домување е испрепл

Алуминиумска цевка сепаратори одговара за 6 црево ( Пакување од 2 парчиња ).Големина : ID 13.5 мм, Површински �

Please wait...