0
clear
  • Конвертибилна Облека Торба со Toiletry Торба, Modoker Носење на Облека Duffel Торба за Мажи Жени - 2 во 1 Виси Куфер Одговараат Патни Торби, Сина
  • -20%
  • -20%
Конвертибилна Облека Торба со Toiletry Торба, Modoker Носење на Облека Duffel Торба за Мажи Жени - 2 во 1 Виси Куфер Одговараат Патни Торби, Сина

Конвертибилна Облека Торба со Toiletry Торба, Modoker Носење на Облека Duffel Торба за Мажи Жени - 2 во 1 Виси

DEN 1487.76

Износ
Това е достапна

За патници кои е насловот за бизнис патувања или викенд оклопни.На левата страна од оваа облека duffel торба е индивидуално Чевли Торбичка со надворешноста патентите.На левата страна џеб на оваа облека торба е чевли торбичка.Може да се виси да биде Виси Облеката Торба.ДВЕ КЕСА ВО ЕДНА MODOKER ТОРБА; Со фенси дизајн на комбинирање на функција на Облека Торба и Duffel Торба, Modoker Облека Duffel Кеса не е само во текот на ноќта Патување Weekender Торба, но исто така голема Duffel Виси Облеката Торба.Удобен џебови за Брз пристап.На десната страна на оваа Modoker Облека Торба, џеб е дизајниран за да ги задоволат вашите бараат на чување пасоши и мали предмети како пенкала, лаптоп или мапи.И тоа чувајте ги вашите чевли поделени со други предмети.Значи, ова Modoker Облека Duffel Торба може да се земе како вашиот носат на багаж објект.8"L x 11"W x 11,8"H; Тежина : 3.За патници кои се случува за викенд патување или диск за катира партија, овој Modoker Облека Торба е солидна избор.Додека ја отворите оваа Modoker Облека Кеса и да го нокаутирам, тоа е голем виси облека, торби за патување.На Облека Duffel Торба Ви Донесе Convenient For патници кои е насловот за бизнис патувања или викенд getaway Can се виси да биде Виси Облеката Bag Be Соберат да биде Weekender Duffel Торба.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Издржливи 100% Лен Ткаенини.Облека торба одговара на било закачалка големина за брзо и лесно складирање.Л

Please wait...