0
clear
  • ГМ Вистински Делови 15-72846 Греење и Климатизација Контролен Панел со Заден Прозорец Defogger Префрлате
  • -20%
  • -20%
ГМ Вистински Делови 15-72846 Греење и Климатизација Контролен Панел со Заден Прозорец Defogger Префрлате

ГМ Вистински Делови 15-72846 Греење и Климатизација Контролен Панел со Заден Прозорец Defogger Префрлате

DEN 7468.32

Износ
Това е достапна

Ја враќа на работата и функцијата на вашите возила греење и ладење контроли.ГМ-се препорачува замена на дел за вашиот ГМ возилото фабричките компонента.Нудат квалитет, сигурност и издржливост на ГМ OE.Произведен да ГМ OE спецификација за фит форма и функција.ACDelco ГМ Оригинална Опрема HVAC контролни Панели, или контрола глави, се преведе на корисникот команди во механичка, вакуум, или електрични сигнали да се работи на компресор фан и се вклопуваат, режим, и циркулација врати.Некои системи со напредни функции имаат интегриран или далечински монтирани компјутер модул, кој ги следи контролата на главата влезови и во кабината и канал температури за да се прилагоди на компресор брзина и врата позиции за да се одржи посакуваната температура во кабината.Оваа оригинална опрема control panel, ГМ-се препорачува замена за вашето возило е оригинална компоненти и е произведен да се вклопи во вашиот ГМ возило, обезбедување на истите перформанси, издржливост, и услуга за живот што се очекува од General Motors.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

OE дизајн за да се обезбеди точно одговара и функција за лесен падво инсталацијата.Квалитетот лемење за �

Исто така се идеални за заварување клетки; кабел е заварување згура отпорни.Овие IEC 610762101 во согласност к

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

Please wait...