0
clear
  • Целата Храна На Пазарот Класичен Цезар Салата
  • -20%
  • -20%
Целата Храна На Пазарот Класичен Цезар Салата

Целата Храна На Пазарот Класичен Цезар Салата

DEN 232.56

Износ
Това е достапна

Оваа содржина е достапна само за испорака или pick-up помеѓу 11am и 9pm.Сите објекти од Целиот Храна на Пазарот приготвена Храна одделот се одржа на висока состојка стандарди, па можете да се чувствуваат добро за она што сте купување (и се јаде).Еве што може да смета со овој избор : .Не хидрогенизирани масти, високо-фруктоза пченка сируп или да се додаде MSG.Приготвена Храна.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Класичен направени со diced компири, јајцата, целер, кромид, сенф, зачини, и слатка мезе.Вегетаријанска.Сов

Please wait...