0
clear
  • CangLong Природно Дрво Нозе Среден Век во Модерната DSW Моделирани Школка Дневна Пластични Рака Стол за Живеење, Спална соба, Кујна, Трпезариска, Сала за Чекање, Поставен
  • -20%
  • -20%
CangLong Природно Дрво Нозе Среден Век во Модерната DSW Моделирани Школка Дневна Пластични Рака Стол за Живеење, Спална соба, Кујна, Трпезариска, Сала за Чекање, Поставен

CangLong Природно Дрво Нозе Среден Век во Модерната DSW Моделирани Школка Дневна Пластични Рака Стол за Живеење,

DEN 2260.80

Износ
Това е достапна

Физички Ергономски Назад и Потпирач : Во обидот да се реплицираат оригиналниот столици на висок квалитет на нашите столици доаѓаат со крива седишта и интегрирани backrests и потпирач за да се вклопи во вашиот хип, грбот и рацете подобро во согласност со дизајн концепт на столици и ефикасно ублажување на заморот на седење за долго време.Квалитетот PP Седиште Школки и Дрво Нозе : Моделирани во едно со квалитетни PP материјал, чаир школки функција висока отпорност и добра цврстина за годините што доаѓаат.Она што го поддржува стол седиште е природен тешко буковата направено на нозе.Употребата на цврсто дрво го прави целиот стол повеќе еколошки.Премиум Хардвер и Не се лизга Нозе : конекции помеѓу седиштата и нозете се потврдени од страна на квалитетот заковки, одржување на столици фирма и од wobbly.На крајот на нозете, стапалата се монтира со носат-отпор на пластични подлоги за да се задржи столици од лизгање и гребење на тепих.Лесно Собранието и во Средината Век Стил : столовите На кои се претходно собрани за вас, и сите што треба да направите е да заврши ги исклучите со навртки на секој.Големата средината век модерен стил на столици со што ќе се зајакне оркестарот на двата дома и во канцеларија.Тие ќе бидат голем седиште решение за вашата трпезарија, тераса, ресторан, како и десерт продавница.Одлично за двата Дома и употреба (Office use - Соби, Јадење Соби, Спални соби, Канцеларии, Чекање Области, Забави,и многу повеќе!Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил и ние ќе ви ги даде задоволително решение веднаш.Големина на : 1 КОМПЈУТЕР Пакет-Бело | Боја : Бела.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Се опфатени во издржливи ткаенини за траен употреба.ПРОИЗВОД ДИМЕНЗИЈА : 13.Држи до 15 кг секое ниво.Лесно

【Совршено место】Нежно рок вашето бебе да спие во текот на нап време или читање на вашите малечки во ово

Висококвалитетни Материјали : Ова полулегнал Стол е направен од висококвалитет СТП кожа и Висока густи

Faux Кожа.Swiveling регулируема облегалка со појавување на стационарни отоманската; страна лост го прави лесн

ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН Модерна луксузна стил барел / када акцент стол отоманската сет заедно со домот канал tu

Оваа модерна фотелја функции едноставни линии и квадрат потпирачи за раце на врвот висок заострените н

Нуди кул естетски, овој сестран акцент и партија стол нуди геометриски акцент дрвена основа со утехаобл

мал круг стапало.МОДЕРЕН ДИЗАЈН : Кој свеж преземе во врска со класичен sunburst огледало со нејзините редов

Ергономски Дизајн : масажа регулируема облегалка со Висока густина дебели сунѓерот Седиште и широккрив

ИЗГРАДЕН ЗА УДОБНОСТ & СИЛА за тежината тестирани челична цевка рамка може да се удобно поддршка до 225 ки

Овој стол е прекрасен addation да било простории како дневна соба,спална соба и така натаму.Совршено одгова

Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Боја : Пепел Дрво Црна.План започн

ИЗГРАДЕН ЗА УДОБНОСТ & СИЛА за тежината тестирани челична цевка рамка може да се удобно поддршка до 225 ки

90% Полиуретан, 10% Кожа Во Прав.Дише кожа обвивка.мека ottman.зглобот.дрво база.Боја : Темно Кафена Карактерис

Сплотени Кожа.Swiveling регулируема облегалка со појавување на стационарни отоманската; страна лост го пра

Постојат четири предни и странични џебови за далечинска контрола, таблет компјутер, игра контролер и кн

Табела рамка и полица направени од комбинација на цврсти и композитни дрво во еспресо заврши.ОкоFriendly LED

USB ПОЛНЕЊЕ ПОРТА со Оглед на вашата секојдневна употреба, има 2 странични џебови и 2 предни џебови на ово

СОВРЕМЕНИТЕ : Ова регулируема облегалка стол карактеристики на сите главни точки на на современ стил.Од

ИЗГРАДЕН ЗА УДОБНОСТ & СИЛА за тежината тестирани челична цевка рамка може да се удобно поддршка до 225 ки

Please wait...