0
clear
  • OMI Козметика - Течни Luxe Lipgloss (Marigold)
  • -20%
  • -20%
OMI Козметика - Течни Luxe Lipgloss (Marigold)

OMI Козметика - Течни Luxe Lipgloss (Marigold)

DEN 238.80

Износ
Това е достапна

Ултра сјајна текстура.Исполнет со Витамин Е. Не-леплива, пигментирани сјај.Носат сами, во пар со лагер, или во текот на кармин.Носат сами, во пар со лагер, или во текот на кармин.Нашите течни luxe усна сјај нуди висок сјај, пигмент, и влага.Опремен со гребло апликатори дозволувајќи им на усна сјај да планирам за лесно напуштање на вашите усни moisturized и сјајни без лепливи чувство.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

СЈАЈНИ СЈАЈОТ УСНА СЈАЈ : Топ исклучите вашиот усна боја со овој glitteriest, shiniest, светлокаковоздух трепет ус

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Одете на Вашите Нарачки �

Лесна формула глајд модели на непречено за чиста миење на боја и удобно, нелеплива чувствуваат дека го п

Високо Квалитетен Материјал : кармин случаи се направени на премиум кожа,мазна и текстура.Со силна тока,

Три различни мириси за да изберете од.Грозје (виолетова), Епл (розева) или Слатка Цреша (розова).Секоја ус�

Вашиот СОН СЈАЈ пристигна.Се однесува buttery мазна, крем и пигментирани доволно за да биде изложена на усн�

LiplicioПразник Усна Сјај .47oz.Слатка snowfall на рубин мраз winterberry, пенливо брусница & кристал ванила.Зачинет усн

⭐ЗДРАВ И ЦВРСТ МАТЕРИЈАЛ совршен пакување може да се зголеми цената на вашите производи со најмалку 30%�

【Природна Формула】 Јасно усна сјај има одлични долготрајни навлажнувачки ефект, веднаш се добие убава

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

【Lustrous&Суровостслободен】 оригиналниот црвено тон кармин, со многу удобно мат чувство и нежно крем текс

Designedfor секоја прилика и да перк до вашиот изглед без разлика дали ви се случува да работат или уживање во

40 парчиња на јасни козметички lipgloss стискаш цевки со пресврт на капи и капацитет од 15ml.Секој lip balm цевка, и

Високо Квалитетен Материјал : кармин случаи се направени на премиум кожа,мазна и текстура.Со силна тока,

ЦЕЛОСНА ПОКРИЕНОСТ Испорачува богата пигмент payoff на кармин и претрупан завршница на сјај во еден произ

Високо Квалитетен Материјал : кармин случаи се направени на премиум кожа,мазна и текстура.Со силна тока,

Ние продолжуваме да се залага да се стегне нашите стандарди, велат дека нема да токсини, и ажурирање на н

24 Висок Сјај Нијанси.Мноштво од Бои.Лесен, НеЛеплива Формула.Брилијантен, навлажнувачки сјај на распола

Високо Квалитетен Материјал : кармин случаи се направени на премиум кожа,мазна и текстура.Со силна тока,

ДЛАБОКО ТЕН СЕНКА Испратете Актовите е навистина голи сјај за кафеава убавини на сите нијанси.Оваа сек�

Нејзините moisturizers и антиоксиданси.Слатко бадемово масло и витамин E услови и ја подобрува усна текстура.�

Пакетот вклучува : 6pcs; Боја : како на сликата.Капацитет : 4.5 ML ; Материјал : ABS; Width : 1.6 CM / 0.62"; Висина : 12.8 CM / 5"

Високо Квалитетен Материјал : кармин случаи се направени на премиум кожа,мазна и текстура.Со силна тока,

ОПРЕМЕНИ СО УСНА ПЕЧАТ : Секој празен усна печат цевка е опремен со усна печат за да се спречи усна сјај и

Кармин : Богат и полн боја, висока боја рендерирање.Подарок : Ова е одличен подарок за најблиски, пријате�

【Природна Формула】 Јасно усна сјај има одлични долготрајни навлажнувачки ефект, веднаш се добие убава

Пинк Усна Сјај : Winky Лукс Neapolitan Сјај е ох толку слатка.Оваа Neapolitan инспириран триобоени усна сјај обезбеду

Сите Oulac козметички производи се произведени без суровост, не се тестирани на животни, и халал.OULAC Козмет

Поради влијанието на екранот, осветлување, животна средина и други фактори, тоа ќе предизвика некои бој�

Високо Квалитетен Материјал : кармин случаи се направени на премиум кожа,мазна и текстура.Со силна тока,

Please wait...