0
clear
  • REDCAMP Алуминиум Прилагодливи Кампување Tarp Столбови, Поставени на 2 Telescoping Лесни Шатор Столбови за Засолниште, Hammock Облачно Летаат, Awning
  • -20%
  • -20%
REDCAMP Алуминиум Прилагодливи Кампување Tarp Столбови, Поставени на 2 Telescoping Лесни Шатор Столбови за Засолниште, Hammock Облачно Летаат, Awning

REDCAMP Алуминиум Прилагодливи Кампување Tarp Столбови, Поставени на 2 Telescoping Лесни Шатор Столбови за

DEN 1151.76

Износ
Това е достапна

Издржливи Алуминиум Пол : Нашата кампување tarp столбови се направени од 6063 алуминиум, рѓа-доказ и издржливи.Професионална поддршка церада, крошна, привремено tarp, засолниште, hammock облачно летаат, sunshade, awning, итн.Прилагодливи & Лесна : Големи прилагодување опсег од 33.3 во/84.5 cm да 98.4 во/250cm со 4 делови.Секој пол тежи само 1.15 кг/520g, може да се земе каде што сакате.Солза и се Лизга Отпорни : ажурирана совет покрие намалува лизгање, додека елиминирање на punctures, кога се користи директно за поддршка на шаторот, tarp или други засолништа за заштита на вашиот tarps.Пресврт Заклучување на Механизам : Едноставен пресврт заклучување систем го прави лесно да се set-up/пауза-надолу.Само водат до соодветна должина и ротирање на правото и стегне, или да се намали на најкратката должина за лесно складирање кога не е во употреба.REDCAMP ГАРАНЦИЈА : Вашиот 100% задоволство отсекогаш бил нашиот врвен приоритет.Тоа е причината зошто сите наши производи се поддржани од страна на нашите безусловна 365 ден производителот гаранција.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

ДИЗАЈН : Аглите имаат тајдолу циклуси и постојат засилен grommets работи заедно страни за повеќе здрав / тај�

?ВОДООТПОРЕН И ИЗДРЖЛИВИ?Лист е направен од висок квалитет на полиестер, кој е водоотпорен и издржливи.Т

Please wait...