0
clear
  • Coodoo Компатибилен Пикадо 3-Pack Мега Проектили Рефил Куршуми за Пушки Blaster Пена Ракети Играчки за Партиско - со Складирање Торба
  • -20%
  • -20%
Coodoo Компатибилен Пикадо 3-Pack Мега Проектили Рефил Куршуми за Пушки Blaster Пена Ракети Играчки за Партиско - со Складирање Торба

Coodoo Компатибилен Пикадо 3-Pack Мега Проектили Рефил Куршуми за Пушки Blaster Пена Ракети Играчки за Партиско

DEN 904.80

Износ
Това е достапна

100% Пена Пикадо Компатибилен Со Nerf Ракета Пушки. 【Точно Натпревар Ракета Blaster】 : Големина : 4.7 во*2.15 во, Пена, Ракети, Проектили Куршуми се компатибилни стрела со било blaster и најоригиналните Проектили blasters. 【Висок Квалитет задржи голем дострел снимање ,посигурни удар , многу издржливи и не е лесно да се солза. 【Пакет се Вклучени】 : Пакет од 3 парчиња Пена Ракети куршуми; Бонус : да се Даде на drawstring кеса што може да се одржи 3 ПАРЧИЊА Пена, Пикадо ,Лесно да се одржи,продолжам да се борам капацитет. 【Предупредување】 : главата на секој куршум е мека и безбедно, но ве молам не се цел на придружник е лице, за да се спречат повреди на окото. 【Совршен Подарок Идеја за Деца & Возрасни】на Вашите деца или пријатели, сигурно ќе го цениме овој екстремен мега-пакет на пена играчка пикадо кои можеби токму она што им треба за да се добие раб на бојното поле.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

【Целосен Сет На Blaster Играчка Пиштол】Пакетот Вклучува 2 Играчка Пиштол со 60 парчиња од мека пена куршуми

Please wait...