0
clear
  • Конвертибилна Облека Торба со Рамо, Рака, Modoker Носење на Облека Duffel Торба за Мажи Жени - 2 во 1 Виси Куфер Одговараат Патни Торби
  • -20%
  • -20%
Конвертибилна Облека Торба со Рамо, Рака, Modoker Носење на Облека Duffel Торба за Мажи Жени - 2 во 1 Виси Куфер Одговараат Патни Торби

Конвертибилна Облека Торба со Рамо, Рака, Modoker Носење на Облека Duffel Торба за Мажи Жени - 2 во 1 Виси

DEN 1103.76

Износ
Това е достапна

ДВЕ КЕСА ВО ЕДНА MODOKER ТОРБА; Со фенси дизајн на комбинирање на функција на Облека Торба и Duffel Торба, Modoker Облека Duffel Кеса не е само во текот на ноќта Патување Weekender Торба, но исто така голема Duffel Виси Облеката Торба.Тоа е солиден избор за кои наслов за бизнис патувања или викенд оклопни.БЕЗ НАВРЕМЕНО - ВИСИ ОБЛЕКА ТОРБА; Додека ја отворите оваа Modoker Облека Кеса и да го нокаутирам, тоа може да биде голем виси облека, торби за патување.Со овој Modoker Виси Облека Торба, што може да има навремено-слободен костум или фустан во било кое дадено време.Без Брчки Проблеми со Вашиот Фустан или ви Одговара Повеќе. 45 L DUFFEL ТОРБА, По насобраните, оваа облека duffel торба работа совршена, како 45 L duffel торба/travel weekender торба.На левата страна џеб на оваа облека торба е чевли торбичка.И десната страна џеб е дизајниран за пасош, копчиња и некои други мали предмети.НОСЕЊЕ НА ОБЛЕКА ТОРБА; Облека Кеса Димензии : 37.5"L x 20.8"W, 45 L Duffel Кеса Димензии : 22.8"L x 11"W x 11,8"H; Тежина : 2.5 килограми.Оваа мека еднострани облека торба ги исполнуваат бара од sizer на аеродромот (Должина + Ширина + Висина : до 51 инчи / 130 cm).Значи, ова Modoker Облека Duffel Торба може да се земе како вашиот носат на багаж објект.Водоотпорен DUFFEL ТОРБА; Користење на висок квалитет на Полиестер Влакна & Жакард, оваа облека торба е нула-отпорни, анти-солза & анти вода јавните.Вклучена е монтажни рамо, рака, па тоа може да биде торба, ако е потребно.На монтажни рамо, рака е прилагодлив за да се направи оваа облека торба одговара на вашето рамо добро.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

За патници кои е насловот за бизнис патувања или викенд оклопни.На левата страна од оваа облека duffel торб

Издржливи 100% Лен Ткаенини.Облека торба одговара на било закачалка големина за брзо и лесно складирање.Л

Please wait...