0
clear
  • Дигитална Телевизија, 14 Електроника Smart LED ТЕЛЕВИЗОР со Количка за Држачот за Преносни ТВ 1080P HD HDMI Видео Плеер со Далечински Управувач за Дома Автомобил
  • -20%
  • -20%
Дигитална Телевизија, 14 Електроника Smart LED ТЕЛЕВИЗОР со Количка за Држачот за Преносни ТВ 1080P HD HDMI Видео Плеер со Далечински Управувач за Дома Автомобил

Дигитална Телевизија, 14 Електроника Smart LED ТЕЛЕВИЗОР со Количка за Држачот за Преносни ТВ 1080P HD HDMI

DEN 2236.80

Износ
Това е достапна

Преносни ТВ, во согласност со ATSC-T/T2, може да се види дигитална ТЕЛЕВИЗИЈА и ATV.USB приклучок, Мемориска/MMC картичка, игра У диск содржини, поддршка за 1080p видео, MKV, MOV, AVI, WMV, MP4, FLV, MPEG1‑4, RMVB, 1080 P видео MP3, видео. 110v ~ 240v универзална напојување.Опремени со 1800mah, литиум батерија за употреба на отворено.Висока чувствителност тјунер за подобрување на сигналот за прием.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Material : ABSColor : Black Size : Прибл. 34.4 * 22.9 * 3.3 cm / 13.5 * 9 * 1.2 инчен 30.4 * 19 см / 11.9 * 7.4 инчен (Екран)Батерија : 2 * AAA (НЕ се ВКЛУЧЕНИ)Доби Канал : АТВ 48.25 mhz ~ 863.25 mhz Digital ТВ VHF (50 MHz ~ 230mhz) UHF за Дигитална ТЕЛЕВИЗИЈА (474mhz ~ 862mhz)Дисплеј : Color TFT-LEDInterface : Антена интерфејс / VGA интерфејс / AV влез интерфејс / AV излезен интерфејс / Слушалки интерфејс / HDMI интерфејсот / USB интерфејс / Моќ интерфејс прекинувач / Меморија/MMC card Speaker : Две 32-милиметри Круг Speakers Power : DC12 VPower Потрошувачка : 18 WAudio Излез : 2 W (Максимум)Капацитетот на Батеријата : 1800 Screen Големина Сооднос : 16 : 09 Resolution : 1280 X800 Weight : Прибл. 1622 g Package Листа : 1 * Дигитален TV1 * англиски Manual1 * Далечински Control1 * AV Cable1 * Antenna1 * Charger Note : 1.Ве молиме овозможи 1-3 см грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2.Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.3.Ве молиме имајте предвид дека новиот тип и стари тип на производот ќе биде испратен по случаен избор, и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.

Повеќе информации

Condition:
100% Brand New
Material:
ABS
Color:
Black
Size:
Approx. 34.4 * 22.9 * 3.3 cm / 13.5 * 9 * 1.2 inch
30.4 * 19 cm / 11.9 * 7.4 inch (Screen) :
Battery:
2 * AAA (NOT INCLUDED)
Received Channel:
ATV 48.25mhz ~ 863.25mhz
Digital TV VHF (50MHz ~ 230mhz) :
UHF for Digital TV (474mhz ~ 862mhz) :
Display:
Color TFT-LED
Interface:
Antenna interface / VGA interface / AV input interface / AV output interface / Headphone interface / HDMI interface / USB interface / Power interface Power switch / Memory/MMC card
Speaker:
Two 32mm Round Speakers
Power:
DC12V
Power Consumption:
18W
Audio Output:
2W (Maximum)
Battery Capacity:
1800
Screen Size Ratio:
16
Resolution:
1280X800
Weight:
Approx. 1622 g
Package List:
1 * Digital TV :
1 * English Manual :
1 * Remote Control :
1 * AV Cable :
1 * Antenna :
1 * Charger :
1.Please allow 1-3 cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2.Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard.3.Please note that the new type and old type of this product will be sent randomly, and make sure you will not mind before ordering. :

Најдобрите понуди во категоријата

ЗАШТИТЕН СЛОЈ Nonstick антитриење на кожата печати мала површина гребнатини и недостатоци.ЗАПЕЧАТУВАЊЕ ТЕ

Answer : ___________________________ Note : М1 Mac Books 2020 или други Mac Books користење М1 чип поддржува само еден надворешен монит�

ОВА Е СОСЕМА НОВО : DNJ® Целосна Заптивка / Запечатување Сет.ОДГОВАРА : 8695 Suzuki / Самурај, Брза, Sidekick 1.3 L L4 SOHC

Посебни заврши противи ' рѓа и обезбедува одлична заштита од underhood топлина.Гејтс Водени Од Можност.Гејт�

????ЗАБАВА ВРЕМЕ BABYFUNY Музички Чекан Играчка промени своите очи секој пат кога ќе фунта мека гума главата

[Избегне Скапи Поправка Сметка] Оваа Samsung Галакси S20 Екран заштитник е тројно на сила на општиот алтернат

Содржина : 6 Jura Claris Smart Касети.Погоден за Jura кафе машини : Z8, Z6, J6 / J600, S8 / S80, E8 / E80 / E800 E6 / E60 / E600, D6 / D60 / D6

Откако купувањето, нашите пријателски, U S врз основа претставници ќе ви испрати дизајн распоред за ваше�

Земја на Потекло : Кина.ЕДНОСТАВЕН за УПРАВУВАЊЕ со СОДРЖИНИ USB Податочен Клонирање USB податочен клонира

Овој производ бродови во polybag.Чекор по чекор и поим со поим – тоа е Сино е Индиции & Вас!Децата ќе го сакам

Нови се тркалаат на дизајнот да се задржи вашата торба предмети во totllay сува.Капки не ќе остане на велоси

Откако купувањето, нашите пријателски, U S врз основа претставници ќе ви испрати дизајн распоред за ваше�

6 инчен / 80 x 60 cm Боја : како на сликата прикажани Пакет вклучува : 3 x Растенијата маски Забелешка : Прирачн�

♥ Спецификација ♥ Tear drop ветување прстен направена во цврста 925 фунта сребро, печат S925, рачно поставувањ�

Стандард Tufting Крпа индустриски стандард за употреба со tufting пиштоли, оваа комерцијални одделение платн�

【Соодветна Замена】AC грејач клима уред control panel без заден прозорец defogger, соодветна Замена за 19961999 година

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со �

Оваа Заверена Обновена производ е фабрика refurbished, покажува ограничено или воопшто не носат, и ги вклучув

[Пакет] Вклучуваат 4 Пакети На Растенијата Мраз Заштита Кеси(47.5"×31.5").Задоволување на вашите зимски зашт�

[ Високо Квалитетни Материјали ] Палка алуминиум гас кабел заградата направени од страна на премиум ква�

ЗАШТИТЕН СЛОЈ Nonstick антитриење на кожата печати мала површина гребнатини и недостатоци.ЗАПЕЧАТУВАЊЕ ТЕ

САКАМ KITTIES PUSHEEN КАДИФЕН КОЛЕКЦИОНЕРСКИ СЕТ : Однесе дома сите kitties од популарниот "Сакам Kitties" Pusheen стрип в�

Одговара СУБАРУ Наследство(Тип D или подоцна тип BL / BP, од типот Атип BM / BR, including Eye Очите),СУБАРУ Impreza (од �

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Натпревари OE форма, одговара и функција.Лесно пресврт отстранување и одговара за совршен печат.Направе�

Ултра брзо читање и пишување speed Преносни SSD брзина со читај / пишувај на трансфер на податоци до 500 MB / s и

Please wait...