0
clear
  • BonWay 32-109 Вистинската Боја Печат Ослободување Агент, Пустината Тен
  • -20%
  • -20%
BonWay 32-109 Вистинската Боја Печат Ослободување Агент, Пустината Тен

BonWay 32-109 Вистинската Боја Печат Ослободување Агент, Пустината Тен

DEN 1164.00

Износ
Това е достапна

Генерално 3.5 кг.на материјал е потребен на 100 квадратни.ft. 5-Галон сад опфаќа околу 800-100 квадратни.ft.Бојата варира во зависност од тоа како конкретни површината е во времето на примена.Специјално формулиран, обоени во прав што го спречува текстура душеци и валјаци од почитуваат свежо поставени бетон.Текстура душеци нема да работи без употреба на ослободување агент.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

На steamer е лесен и пренослив лесно да се помогне да ги отстрани позадина во голема соба.Употреба на големи

Please wait...