0
clear
  • Sutekus Челична Прачка Шатор Пол Замена Accessorie 2pc/Set Прилагодливи Барови
  • -20%
  • -20%
Sutekus Челична Прачка Шатор Пол Замена Accessorie 2pc/Set Прилагодливи Барови

Sutekus Челична Прачка Шатор Пол Замена Accessorie 2pc/Set Прилагодливи Барови

DEN 479.76

Износ
Това е достапна

Може да се користи за tarp сонцето сенка засолниште крошна awning столбови и разни шатори скок rainfly поддршка итн.Цевка Со Дијаметар : 0.Дури и комбинираат два столбови за да добиете повеќе должина, ако е потребно.Тоа не нула исклучите кога вметнување и отстранување на пол делови.Бојата изгледаше како добар квалитет и ќе се одржи за долго време.Делови по парче : 5 делови (врв пол X 1 , централните столбови X 3 , дното столбови X 1 ).

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

ДИЗАЈН : Аглите имаат тајдолу циклуси и постојат засилен grommets работи заедно страни за повеќе здрав / тај�

Издржливи Алуминиум Пол : Нашата кампување tarp столбови се направени од 6063 алуминиум, рѓадоказ и издржли�

?ВОДООТПОРЕН И ИЗДРЖЛИВИ?Лист е направен од висок квалитет на полиестер, кој е водоотпорен и издржливи.Т

Please wait...