0
clear
  • vidaXL Градина Складирање Кутија Отворено Перница Палубата Патио Складирање Градите Чување на Перница Алатка Кутија Ќебе Затворен Внатрешни работи Сад Браун 45.7
  • -20%
  • -20%
vidaXL Градина Складирање Кутија Отворено Перница Палубата Патио Складирање Градите Чување на Перница Алатка Кутија Ќебе Затворен Внатрешни работи Сад Браун 45.7

vidaXL Градина Складирање Кутија Отворено Перница Палубата Патио Складирање Градите Чување на Перница Алатка

DEN 1871.76

Износ
Това е достапна

Боја : Кафена / Антрацит.Материјал : Полипропилен (PP).Димензии : 30.7" x 17.3" x 21.7" / 45.7" x 17.3" x 21.7" (L x W x H).Капацитет : 50.2 gal / 76.6 гал.Lockable (заклучување не е вклучен).Големина : 45.7" x 17.3" x 21.6" | Боја : Кафена.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

* Може да се прилагодите на логото, модел, големина и било логото треба, ве молиме испратете ни email, доколк

Посебни 3 ply неплетени дизајн, дава одредена заштита против прашина, автомобилот издувни гасови, полен, и

* Може да се прилагодите на логото, модел, големина и било логото треба, ве молиме испратете ни email, доколк

овој стилски складирање кутија е идеално решение за decluttering вашата градина, патио или тераса.Пространа г

ИЗДРЖЛИВ И СИЛЕН : Времетоотпорни полипропилен изградба спречува rusting, пилинг, бледнее, и denting.Со дрвоизг

H / Внатрешни работи : 56.Со голем 150 литри капацитет, на сите работи кои го прават вашиот отворен простор �

Долготраен, лесни за одржување, издржливи смола за изградба.Стилски плетен дизајн мешавини и со патио м�

* Може да се прилагодите на логото, модел, големина и било логото треба, ве молиме испратете ни email, доколк

Има 100+ Ракави Картички.Додаток За Замрзнување 1 во shrink wrap Заврши со бендот.Пакет димензија : 10.0" L x 8.0" W x 8.0"

Please wait...