0
clear
  • Молчи Венера Продолжување Цевка - Продолжување Цевка Помеѓу Тоалет и Macerator - Бела
  • -20%
  • -20%
Молчи Венера Продолжување Цевка - Продолжување Цевка Помеѓу Тоалет и Macerator - Бела

Молчи Венера Продолжување Цевка - Продолжување Цевка Помеѓу Тоалет и Macerator - Бела

DEN 719.76

Износ
Това е достапна

Компатибилен со Тивок Венера и Saniflo Macerator Пумпи.Должина До 20" (Можете да ја прилагодите големина). 4" Дијаметар на цевка (помали крајот). 5" Дијаметар на бел домување (Поголеми крајот).Флексибилни Продолжување Цевка.Молчи Венера Macerator ви нуди можност да ги инсталирате бања насекаде со минимални трошоци.Нашите тоалети, macerators, како и други водоводни системи и хардвер се изработени од квалитетни материјали; она што е уште поважно, секој може да си дозволат да ги купат!.Најдобар дел од Молчи Венера Системи се нивната способност да се инсталира без некои големи изградба.Дизајнот на нашите моќни macerating единици налог без кршење на бетонски подови, копање или подземни инсталации на водовод и пумпи.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Функција : 2 парчиња 0.59инчен ID x 0.63инчен OD, 305mm / 1 Ft Должина Јасно Крути Цевки се цврсти и издржливи, има доб

Доаѓа со сите целосна додатоци како слики прикажани.По завршувањето поставување во една минута.Трајни

1 / 4" 3 / 8" Е Надворешната Димензија (OD) EZ Близнак Поставени Двете Линии се Приклучи Заедно како Близнак По

[МАТЕРИЈАЛ] Направен од бакар со обработливост и еластичност.Тоа може да бидат обработени според должи

6061T6 Алуминиумски Круг Цевка 3 инчен OD x 0.125 Ѕид x 2.75 инчи ID.Должина : 36 инчи.Крај : Неполиран (Мил).Ѕид Тип : Ле

Должина : 500mm ,Надворешниот Дијаметар : 22mm, Внатрешен Дијаметар : 20mm, дебелина на Ѕид : 1mm...

Спецификација : 50*2mm значи надворешниот дијаметар на челични цевки : 50mm, дебелината на цевките ѕид : 2mm.Кру

Нерѓосувачки челик машки конец цевка фитинзи, corrosionresistant, со висока температура, ниска еластичност и маг

Тоа се прави со прецизност во изработката, нема истекување, издржлив, лесен за поврзување и прекинување.

Answer : ___________________________ NOTE : Сите карбонски влакна цевки ќе има отстапување од + / 0.15 3 K Чист Јаглерод Влакна,

Нерѓосувачки челик туш црево.Добар собранието, висока цврстина, отпорност на корозија, висока сјај, и уд

✅Карбонски Влакна Плоштадот Цевка : Надворешниот Дијаметар : 5mm Внатрешна Внатрешноста Дијаметар : 3мм Д

Големина : 6x10mm(I D x O.Г.); Должина : 1m / 3.28'; Дебелина на Ѕид : 2mm(0.08").Температурата на работа : 76°F до +428°F; Цврсти

26 x 2.00 2.40 Одговара 26" велосипед гуми / широчина на опсег од 2.0" да 2.4".ДОЛГО Вентил на матични 48mm w / Отстран

Материјал : ПВЦ (polyvinyl хлорид, и невкусна храна одделение).ПВЦ цевка големина : внатре дијаметар : 3 / 8" ID 1 / 2

ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Ова ПВЦ Цевки Канал Бендер од Морис Производи поедноставува процесот на свиткување

Силиконски Цевки Димензии : 7mm x 10мм (I D x O.Г.); Должина : 3 m / 10ft; Дебелина на Ѕид : 1.5 mm(0.06").Стеги Со 2pcs нерѓосу

Лесно да се инсталира.После полирање, тоа има голема сила, оксидација отпор, чиста завршува, отпорност н

100% Јаглерод Влакна.Обично оваа точка ќе се испраќаат од НАС склад освен објектот надвор од акциите на НА

УНИВЕРЗАЛНА ОДГОВАРА 26" X 1.75" 2.125" ЗАМЕНА ВНАТРЕШНА ЦЕВКИ Секогаш да се подготви за евентуалности со вис

Индустриски метал продавница, машина продавница, текстилна работилница, облека работилница, боење, обу

T52 Екструдиран.125 Инчен Објект Должина : 36 Инчи Алуминиум Правоаголна Цевка 6063T52 нуди исклучителна отпор

✅3k Карбонски Влакна Цевка : Мат Површина, Twill Ткаат; Надворешниот Дијаметар : 17mm Внатрешен Дијаметар : 13mm

Please wait...